Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki ugy esett teherbe, h...

Aki ugy esett teherbe, h szules utan meg nem volt menstruacioja, az mibol vette eszre, h terhes es hanyadik hetben?

Figyelt kérdés
A verzes elmaradasarol ugye nem beszelhetunk... E
2014. febr. 10. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont erről beszéltünk a védőnővel. Ugyan (még?) nem történt meg velem, de annyit mondott, hogy tünetek nem mindig vannak, de ha feltűnően fáradt lennék, szédülnék, ilyesmi, akkor azért csináljak tesztet. A hányinger egyértelműbb jel lenne.
2014. febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat igen, de en sem voltam az elsonel hanyos, kicsit emelyegtem. 3 hos a babam, szoptatok, de nem igazan vedekezunk. Nem volt meg verzesem...Igy merult fel bennem, h megis mibol jonnek ra?!
2014. febr. 10. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy semmiből nem jönnel ra.:) Mi is igy vagyunk, egyáltalán nem védekezünk a szules ota, szoptatok, meg nem jott meg. Bár lassan az en Fiam egy eves. Havonta, vagy harom hetente ellovok egy tesztet, de mindig negativ.( sajnos)

Elso szülésem utan is ez volt, akkor sem vedekeztunk utána egyáltalán, de csak a szoptatas teljes abbahagyasa utan jott meg, s azután jott ossze a masodik baba.

De azert várjuk, hátha jon a harmadik igy is.:)

2014. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, 7 hónapos a babánk, én szedek szoptatás alatt is szedhető tablettát, de elég béna vagyok, nem az én műfajom, kb. minden hónapban maradt ki szem. Szülés óta kétszer volt gyanús, teszteltem, negatívak lettek (pedig több terhestünetem volt, mint amikor valóban terhes voltam). Egy hét van hátra, utána nem váltok ki újat, de menzeszem nekem sincs... Kíváncsi vagyok, mi lesz. Kis korkülönbséggel tervezünk tesót, de azért bő egy éven belül túl gyors lett volna, ezért döntöttünk így.

Van olyan ismerősöm, aki akkor vette észre, mikor már mozogni érezte. A szülészorvosom azt kérte, hogy lehetőleg előbb tűnjön fel. :)

2014. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 3- jött meg szülés után,de az is úgy,hogy egyszer megjött utána 2-t nem.Aztán szeptemberben nem jöt meg,októberben sem(hó elején kellet volna megjönnie).Október közepén eshettem teherbe,együttlét után 6 nappal hányingerem volt,rá 3 napra pozi lett a teszt.

Úgyhogy én a hányingerből tudtam meg,reggel mikor ittam a kávét és elszívtam egy cigit.

2014. febr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm 20 hetes volt, akkor érezte mozogni a babát.
2014. febr. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!