Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van esély arra,...

Szerintetek van esély arra, hogy terhes vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés

A férjemmel pont peteérés környékén voltunk együtt. Múlthéten jött meg a menstruációm, de 3 nap barnázás és 2 nap enyhe vérzés volt. Most még a hasam sem görcsölt, pedig általában még gyógyszert is kell szednem olyankor, mert annyira fáj.

Tehát mostanában sokat szédülök, néha hányingerem is van, a mellem az nem feszül. Tesztet majd csak holnap veszek, de addig is érdeklődnék, hátha más is volt így.

Mindenkinek szép napot kívánok!


2014. febr. 12. 10:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szia pont én is most parázok h jöjjön meg. pedig én gyógyszert is szedek és nem hagytam ki egy napot sem, mégis hiába tartok most szünetet eddig semmi :( egyébként ha nem védekeztek simán lehetsz terhes! nekem is hányingerem van meg szédülök de lehet csak bebeszéljük magunknak, az első terhességemnél csak aluszékonyság és mellfeszülés volt a tünet uh reménykedem.
2014. febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igazából mi megszakításosan "védekezünk" évek óta, tehát nálunk bármi lehetséges. Nekem az első terhességem elején is csak szédülés és hányinger volt, ezért gondoltam arra, h talán babát várok. Természetesen ha így van, akkor nagyon fogunk örülni neki :)

Remélem nálatok is minden úgy alakul, ahogy szeretnétek :)

2014. febr. 12. 10:46
 3/15 anonim ***** válasza:
Tesztelj, ha bizonytalan vagy, de azért nem biztatlak túlzottan, mert pl a mellfeszülés igen fontos tünet, legalábbis a saját tapasztalataimból...
2014. febr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, de nekem 9. hétig nem volt ilyen bajom. Persze tudom, hogy minden terhesség más, így meglehet h ezek csak az időváltozás miatt jöttek ki rajtam :)
2014. febr. 12. 10:53
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem is így jött be a képbe a lányom, megszakításos "védekezéssel" Ráadásul már az első hónapban összehoztuk :)
2014. febr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor nekünk eddig szerencsénk volt, aztán holnap kiderül h mi is a helyzet :)
2014. febr. 12. 12:13
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az esély megvan rá. Hisz az mindig megvan. Én inkább a "fura" mensid miatt mondanék egy 55%-ot a pozi tesztre. A mellem nekem egyáltalán nem feszült. Most, hogy csordogál egy kis előtej, az a mellem néha-néha 1nap kábé 2x fájdogál, de kb. 1 percig. Nekem inkább hányingerem volt és gyomorégésem meg rengeteget jártam pisilni, de azért vártam még három napot a teszteléssel, mondván biztos ami biztos (rendszertelen mensi). Aztán pozi lett, de mondjuk mi akartuk a babát szóval így picit más a helyzet, de nem sokkal. Szóval tényleg csak a teszt tudná igazolni a pozit vagy nem pozit... :)
2014. febr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is először amiatt fordult meg a fejemben, később pedig a szédülés és a hányinger miatt. Mi most még nem terveztük, de ha pozi lesz a teszt legalább annyira fogok neki örülni, mintha így akartuk volna :)
2014. febr. 12. 12:38
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát igen... Majd írd meg azért, hogy mi lett a teszt eredménye :)
2014. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Rendben, majd holnap írok :) Most már nagyon beleéltem magam h baba lesz :D
2014. febr. 12. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!