Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A joghurtos tampont hogyan...

A joghurtos tampont hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

Czeizel Endre az ecetes-vizes hüvelyöblögetést ajánlotta, de sokan a joghurtos tampont javasolják, hogy a savasabb közeg miatt a "csajos" spermák maradjanak életben. Mivel tusolónk van csak itthon, és nincsen hüvelyöblögetőm sem így a tamponos megoldás lenne a könnyebb.


De mennyire kell joghurtosnak lennie? Milyen mélyre kell felhelyezni? Mennyi ideig kell fenthagyni? Az eltáolítása után mennyi idővel kell együtt lennem a férjemmel?


2014. febr. 12. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Sosem hallottam,de.nekem.nagyon beteg ötlet! Úristen!!! Tényleg van.nő aki joghurtot dug fel.magának? Jól meggondolnám a helyedben
2014. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de az semmit nem jelent, hogy te valamiről hallottál-e vagy sem. Ezt a "beteg ötletet" orvosok (is) ajánlják, mitn az egyik legtermészetesebb gyógymód:


A nem pasztőrözött joghurt tejsavképző baktériumokat tartalmaz, melyek segítenek a hüvely savas környezetének stabilizálásában. Továbbá tartalmazza a Lactobaccillust, mely segít az intim flóra helyreállításában.

2014. febr. 12. 14:14
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Joghurtot se eszem többet...:-/

Te meg nyomd csak fel magadnak!

2014. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Tudtad-e, hogy az ajakrúzs és a végbélkúp alapanyaga ugyanaz? Akkor gondolom a rúzs is undorító, ugye?

Az meg kit izgat, hogy te eszel-e joghurtot? Gondolom eddig sem táplálkoztál túl egészségesen, ha szellemileg ennyire szint alatt vagy.

2014. febr. 12. 21:10
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Csak annyira vagyok szint alatt, mint a kérdésed és te magad!

De mondom,nyomd csak fel!

Kíváncsi vagyok mi lesz a következő! Túró? Sajt?

2014. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el, hogy képes vagyok válaszolni a hülyeségeidre...

Kedvesem, mielőtt osztod az észt, kicsit járj utána a dolgoknak, és akkor nem csinálsz magadból ekkora hülyét mindenki előtt!

Mellesleg a te gyermeteg lelkületedet bizonyítja az is, hogy képes voltál visszanézni ide, hogy hú vajon mit szóltam a kemény, odavágos kommentedre. :)

Butuskám... :)

Gondolom alig múltál 13, és dugiban a paplan alól netezel a telefonodról, nehogy anya-apa észrevegye! :D

2014. febr. 13. 06:23
 7/11 anonim ***** válasza:

:-D

Tedd fel a joghurtot, attól megnyugszol!

2014. febr. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:D Suli előtt még benéztél? :D
2014. febr. 13. 07:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia. Én is hallottam már róla, de én hüvelyflóra helyreállításra, kisebb fertőzések kezelésére ismerem.

De találtam egy kérdést ugyan itt, hátha segít:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__28228.. :)

2014. febr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igen! felnyomtad már? Az epreset ajánlom!
2014. febr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!