Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nov. 24-én volt az utolsó...

Nov. 24-én volt az utolsó mensim, 2 naponta csináltuk. Elvileg 28-án (nem) kéne megjönnie. Tegnap óta olyan érzésem van mintha le akadna szakadni a méhem. Olyan mindjárt megjön érzésem van. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
A melleim megduzzadtak,jó nézni,hogy megnőtt:),de fáj.
2007. dec. 25. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet baba, lehet mensi.

Nekem is ugyanígy volt, igaz, valahogy nekem nem mensi előtti fájdalmam volt, hanem valami egészen más, késszurkáló érzés.

Én nem is szoktam mensi előtt görcsölni azért volt furcsa.

És egyszer fájt a mellem, úgy éreztem leszakadt.

Úgyhogy szerintem van esélyed hogy baba van. De pár nap és megtudod. Nekem mensi napján már este kimutatta a teszt:)

Drukkolok, hogy az legyen amit szeretnél!

2007. dec. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha 2 naponta csináltátok akkor nagy esély van rá, nézve a tüneteket is. De holnap kiderül. :) Ha nem jön meg, csinálj gyorsan tesztet. Drukk :)
2007. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!