Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az ovulációs teszt szerinte...

Ez az ovulációs teszt szerintetek minek számít?

Figyelt kérdés

Ehhez azt hozza kell tenni,hogy ebbe a hónapba hagytam abba a gyógyszert 28.-30.ig menstruáltam,de 7.-én volt egy napig vérzésem.(30.-tól voltunk együtt védekezés nélkül)és tegnap marhára fájt a hasam.Már petefészek gyulladásra gyanakodtam,de mára annyit enyhült,hogy már alig érzem.Az ovu tesztet ma délbe csináltam.Szerintetek tegnap lehetett a peteérés,vagy még ez után következik?Vagy esetleg már babás vagyok?:)

[link]

[link]



2014. febr. 14. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ezen a teszten csak egy csíkot látok.

Ovutesztet mindig este kell csinálni, mindig ugyanabban az időpontban, előtte két órával legalább nem inni, nem pisilni.


Az ovuteszt akkor pozitív, ha a tesztcsík olyan erős, mint a kontroll.

2014. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Babás biztos nem vagy legalább is ez a teszt nem ezt mutatja!!!Ebből a tesztekből semmit nem lehet megmondani ehez több tesztet kell elvégezni.A másik hogy a általában a közepén van peteérés magyarán mondva ha neked 28 napos a ciklusaid akkor a 14. napon van peteérés!! Várd meg a következő menzeszed és úgy tesztelj több napon át!!!! 14hkm
2014. febr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez még az én ma reggeli negatív ovutesztemnél is negatívabb :O

szóval 1: ebben a hónapban még nincs peteérésed, most áll helyre a "rendszer"

2: már volt, azért negatív.

De én különben is úgy tudom, gyógyszerszedés után várni kell a próbálkozással, ezt nem mondta az orvos? Vagy nem konzultáltál senkivel? Milyen márkájú volt a fogamzásgátlód?

2014. febr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok.2csík van rajta pedig,csak ndm tudtam hogy ovu tesztnél csak a totál erős számít pozitívnak.Pont ezért kérdeztem.;) Nem mondta az orvos hogy muszáj várni.Azt mondta ha így sikerül a baba,akk jó,csak azért szoktak várni,mert az anya testének helyre kell állni legtöbb esetben...Ennyit mondott.Egyébként mikor nem szedtem a gyógyszert/szünetet tartottam,mindig pontos 32napos ciklusaim voltak,és azonnal beállt(mikor tartottam egy 8hónapos szünetet).Amúgy most főként nem a baba miatt teszteltem,meglepő lett vna ha az lett vna,hanem s fura hasfájás miatt.(hátha peteérést jelzett csak)
2014. febr. 14. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Negatív az ovuteszt! Szerintem várj még egy ciklust a teherbeesés előtt. Az ovuteszt akkor pozitív, ha mindkét csík egyformán erős. Ha terhességi tesztet csinálsz, ott számít pozitívnak a halvány második csík.
2014. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jah!A tesztem one step volt.
2014. febr. 14. 14:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!;)
2014. febr. 14. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!