Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély a babára, ha a...

Van esély a babára, ha a josteszt ilyen?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 19.dpo-n. Peteeresem tuti akkor volt, teszt mutatta, barnazas is volt. 7.dpo-n is volt barnazas, talán beagyazodas. Hasszurka is, stb. Azóta sem jott meg. Hcg teszt 16.dpo-n negativ.

Mensesem rendszertelen, 28-45 nap kozott, igy az nem támpont, hogy mikor kell megjönnie.

16.dpo-n és a 19-en reggeli elso vizeletbol josteszteltem ezeket:

[link]

Tudom minden nap kellett volna, mostmár mindegy.

Hcg tesztem most nincs, holnap tudok venni.

Mit gondoltok?


2014. febr. 14. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hat szerintem jol kimuttassa mind ket csikot itt baba van a dologban Gratulalok!
2014. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
esélyes! de reggel ha tudsz hcg tesztet csinálj! drukkolok!!
2014. febr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%

Ez semmit nem jelent.

Akkor már a 16. napon is pozitívnak kellett volna lennie a terhességi tesztnek, ha várandós lennél.

2014. febr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Elsőnek: ezek hcg tesztek jostesztkent..Szóval azert nem garancia, nem?
2014. febr. 14. 18:29
 5/16 anonim ***** válasza:

elég sokáig (évekig) vártunk babára, és nagyon sokszor próbáltam az lh tesztet jóstesztként. Soha nem jött be, minden menstruáció előtt erős pozitív volt.


azért persze szorítok :)

2014. febr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem bejött a jóstesztezés, de már a hcg-m és kimutatta bőven mikor pozi lett az lh.
2014. febr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

En sajna nem hiszek a josteszteknek...

En anno egy nap kulonbseggel josteszteltem...

Mig penteken az ovuteszt csont negativ volt,addig szombaton a hcg tesztem gyonyoru pozitiv lett.

Azert drukkolok.

2014. febr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia ! Teszteltél végül?
2014. febr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem teszteltem azóta, elegem lett.:) Elkonyveltem magamban, hogy csak bemagyarázom az egészet..es hogy semmi összefüggés...Biztos nem azert barnaztam, az lh teszt pedig hulye...

Kíváncsiságból jostesztelgettem, de minden reggel eros pozitiv azóta is..Mit jelent ez? Ma vagyok 21. dpo-n. Holnap a 22-en szerintem csinálok egy terhességi tesztet, hogy lezárjam ezt az egesz temar. Utoljára ugye a 16-on csináltam.

2014. febr. 16. 20:26
 10/16 anonim ***** válasza:
hcg-re fel! :) :) drukkolok
2014. febr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!