Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérzés hat hetesen, mit tegyek?

Vérzés hat hetesen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hat hetes vagyok, kedden megyek az orvosomhoz, tehát pozitív teszteken kívül semmi nincs még a kezemben. Ma délelőtt vérezgetni kezdtem, két vetélés van már a hátam mögött. Ha bemegyek a kórházba, foglalkoznak velem így bemondásra? Arra gondolok, hogy a terhességet orvos még nem erősítette meg... Mit tegyek?
2014. febr. 15. 13:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Hétfőn próbáld meg. Ma is megpróbálhatod, de nem nagyon fognak foglalkozni veled. Végül is egy próbát megér. Mert ha megvizsgál és zárt a méhszájad, akkor még bármi lehet.Ha viszont azt mondja, hogy kinyilt akkor vetélsz. Legalább tudni fogod, hogy van reményed, vagy nincs.
2014. febr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Pont ennyi idős voltam, pont a bejelentkezett nőgyógyászati vizsgálat előtt voltunk 4 nappal, tehát pozitív teszten kívül semmim nem volt még, mikor reggelre arra ébredtem, hogy bevéreztem...

Én azonnal bementem a kórházba, megvizsgáltak, kaptam utrogestant és hála Istennek már 16 hetesek vagyunk :)

Szóval szerintem egy percet se várj, irány a kórház, hiába még csak teszt van a kezedben, foglalkozni fognak veled!!!

2014. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj be azonnal a kórházba. Megvizsgálnak és tudnak adni gyógyszert is.
2014. febr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Menj be a kórházba, el nem fognak küldeni, ha eg kicsi lelkiismerete is van az orvosnak. Még az is lehet, hogy az orvosod ügyel. Drukkolok!
2014. febr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal ügyeletre!

El kell mondani, hogy kétszer már sajnos elvetéltél, babát terveztek, van pozitív teszted, de vérzel.

2014. febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bemegyek a kórházba. Ilyenkor ha vérzem mit tudnak csinálni, milyen vizsgálatra számítsak?
2014. febr. 15. 14:05
 7/17 anonim ***** válasza:

Menj be a kórházba! Én kb. 7 hetes se voltam (volt már előtte egy vetélésem), barnáztam és hétköznap, délután mentem be a sürgősségire és nem hajtottak el. Megnéztek UH-val, közben morogtak velem, hogy miért nem az SZTK-ba mentem, de elláttak, írtak fel hormont.

Rá következő héten mentem először a saját dokimhoz.

Úgyhogy szerintem menj be!!!!!!! Írj majd kérlek, hogy sikerült e intézni valamit!!!

2014. febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok...

Hüvelyi UH és kézi vizsgálat

2014. febr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

2. vagyok!

Nekem csak hüvelyi uh volt, kézzel nem babráltak... Mondjuk nem is értem, hogy ha már volt 2 vetélésed, hogy nem kell szedned alapból az utrogestant?

Menj gyorsan, megy a drukk és várjuk a fejleményeket!!

2014. febr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Vetélés után, ha a vetéléseid korábban is vétezgetéssel kezdődtek, akkor alapból kellene utrogestant adni neked. Neked nem mondták, hogy amint pozitív lesz a teszted akkor is szedj utro-t, ha nem vérzel?

Remélem megjártad már az ügyeletet, és mondtak valami biztatót.

2014. febr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!