Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérzés hat hetesen, mit tegyek?

Vérzés hat hetesen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hat hetes vagyok, kedden megyek az orvosomhoz, tehát pozitív teszteken kívül semmi nincs még a kezemben. Ma délelőtt vérezgetni kezdtem, két vetélés van már a hátam mögött. Ha bemegyek a kórházba, foglalkoznak velem így bemondásra? Arra gondolok, hogy a terhességet orvos még nem erősítette meg... Mit tegyek?
2014. febr. 15. 13:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ,ne késlekedj fordulj minél hamarabb orvoshoz én pontosan így vetéltem el 7 hetesen máig sajnálom,hogy nem feküdtem be pár napra a kórházba.Én se gondoltam,hogy baj lehet belőle úgy gondoltam majd el múlik,de nem így lett jó pár napig véreztem és sajnos utána spontán elvetéltem és még művi befejezés is kellett mert nem akart a vérzés múlni.Sajnos a kis embriót is láttam ahogy kilökődött.Remélem veled és a kicsivel minden rendbe lesz.
2014. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
na mi volt?
2014. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok drukkot, már itthon vagyunk és minden rendben!:) Kaptam utrogestant és magnéziumot kell szednem meg pihenni sokat. Úgy tűnik van egy cisztám ami problémát okozott, de remélem a babó ezúttal velünk marad. A dokim szerint ráért volna kedden kezdeni az utro-t...
2014. febr. 15. 18:33
 14/17 anonim ***** válasza:
Jaj de jó, ez nagyon jó hír! :) Legalább Te is nyugodtabb vagy! :) Vigyázz magatokra!!! :)
2014. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazán sokat jelent hogy ennyien drukkoltatok!:)
2014. febr. 15. 18:42
 16/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sajnos ma délután óta pedig keményedek és 6 óta pedig görcsölök is nagyon:( Vérzés szerencsére nincs.

2014. febr. 16. 19:34
 17/17 anonim ***** válasza:
Sajnos, ez nem hangzik jól, de a magnézium segíthet. Én is kaptam annó utrogestant, magnéziumot és B vitamint is, de én mégis elvesztettem a babát. Drukkolok neked, hogy nálad minden rendben legyen. Próbálj minél többet feküdni, pihenni.
2014. febr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!