Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Október óta próbálkozunk a...

Október óta próbálkozunk a babával. Eddig sikertelenül.12 napja késik, a 2. ,8. ,10. napon teszteltem-negatív. Valaki járt már hasonlóképp?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom 3-4 hónap rövid idő, általában 29 napos a ciklusom. Múlt hónapban késett 4 napot (antibiotikum miatt). Jan. 28-án voltam nőgyógyásznál, azt mondta minden rendben van, semmi akadálya a baba dolognak. A nemvárt 2.,3. napon reggelre kb. kisujj percnyi barnázásom volt, semmi egyéb. Ma reggel arra keltem, hogy nagyon szurkál odalent a hasam, és a hüvelyemben is nyilaló fájdalmat éreztem, de kb. egy órán belül ezek megszűntek. "Tüneteim" nincsenek, gyakrabban kell pisilnem,ennyi. Volt már valaki hasonló helyzetben?


2014. febr. 16. 13:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyit elfelejtettem, hogy X epil és Angyal teszteket csináltam, mindet reggeli első vizeletből!
2014. febr. 16. 13:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Álterhesség si lehet, de én jártam már úgy (akkor pánik is volt, mert akkor nagyon nem várt gyerek lett volna), hogy 3 hetet késett. Elmentem orvoshoz, semmi kórosat nem talált, mondta, hogy előfordul ilyen, hogy az egyik petefészek elbambul és kimarad egy ciklus. Ha nem rendszeres, nincs teendő, sima üzemzavar.
2014. febr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem, pozi lett mind a kettő. Ez már csak nem álterhesség...
2014. márc. 4. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!