Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue teszten szellem...

Clearblue teszten szellem csík? Kép mellékelve

Figyelt kérdés

Időn belül fotóztam, 5-10 percen belül. Ma vagyok a 32.-ik napon, elvileg ez a 15.-ik DPO.

Nem tudom eldönteni, hogy ez most halvàny pozitív, vagy csak szellemcsík. Szàradàs utàn szinte semmi sem làtszik màr rajta.

Előre is köszönöm a vàlaszokat!


2014. febr. 16. 20:46
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
2014. febr. 16. 20:47
 2/40 anonim ***** válasza:
szerintem pozi.
2014. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

[link]

Ez szàradàs utàn készült.

2014. febr. 16. 20:54
 4/40 anonim ***** válasza:

Szerintem halvány pozi, de egy másik fajta Clearblueval (keresztes) én már befürödtem, az álpozitív volt.

Ismételj holnap másfajta teszttel szerintem! (Ha csak napközben tudod beszerezni, akkor a reggeli pisit egy lezárt üvegben tedd a hűtőbe, azt használhatod ugyanúgy)

2014. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Én ezen nem látok semmit!
2014. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim válasza:

Szióka!


Sajnos én ezen csak 1 csíkot látok... Sajnálom!

2014. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Ez mitől lenne pozitív? Én csak egy csíkot látok, de az is nagyon halvány. Sőt, ha az a kontroll csík, akkor szerintem gyanús, hogy túl halvány.
2014. febr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Szerintem nem mindegy ki milyen eszközről nézi meg a képet. Van egy halvány második vonal rajta, élőben azért szembetűnőbb volt, de azért a fotón is látszik. Elforgattam a képet és benyilaztam a halvány csíkot.

Tudom nem attól lesz pozitív, hogy hányan mondják rá, igen, én látom...

Az a legrosszabb, mikor se nem pozitív, (mert én is látom, hogy nem elég erős az a vonal), se nem negatív (mivel valami meg mégis van ott).

[link]

2014. febr. 17. 06:05
 9/40 anonim ***** válasza:
Én látom a 2. Csíkot,viszont nincs tapasztalatom a cb.tesztekkel.drukkolok,hogy ez tenyleg pozitívat jelentsen!
2014. febr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
En a nemvart napjan teszteltem, mas teszttel. Ugyanilyen halvany volt. Ket napra ra szinten... Ja es az elso ket teszt delutani pisibol... 27hkm :-)
2014. febr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!