Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue teszten szellem...

Clearblue teszten szellem csík? Kép mellékelve

Figyelt kérdés

Időn belül fotóztam, 5-10 percen belül. Ma vagyok a 32.-ik napon, elvileg ez a 15.-ik DPO.

Nem tudom eldönteni, hogy ez most halvàny pozitív, vagy csak szellemcsík. Szàradàs utàn szinte semmi sem làtszik màr rajta.

Előre is köszönöm a vàlaszokat!


2014. febr. 16. 20:46
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

Oh. Ha napközben halvány pozi volt, az már nagyon biztató!

Menj holnap dokihoz, és írj, hogy mi volt!


Szorítok, de minden rendben lesz!

2014. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Szorítok én is nagyon, és menj mielőbb dokihoz. Addig esetleg próbálj meg egy kis magnéziumot szedni.
2014. febr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Nagyon bízom benne, hogy minden rendben lesz. Köszönöm, hogy szorítotok! Magnéziumot vettem be, bàr görcsök nem voltak. Remélem elengednek a munkahelyről, mert reggeltől estig van a műszak és helyettesem nincs.
2014. febr. 18. 22:34
 24/40 anonim ***** válasza:
mi újság veled?
2014. febr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Dolgozom, és itt szomorkodom. Nem tudom mi történik most velem. :(

Ilyen lett a mai gabriel tesztem:

[link]

Majd megyek orvoshoz, és ő talán meg tudja mondani.

2014. febr. 19. 11:48
 26/40 anonim ***** válasza:
Ez reggeli első pisiből van?
2014. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Nem volt itthon teszt, reggel vettem patikában. De igen, reggel csináltam, 8 után, eddig nem értem rá feltölteni.
2014. febr. 19. 12:04
 28/40 anonim ***** válasza:

De pisiltél előtte?

Én egyébként látom rajta a második csíkot.


Mikor mész dokihoz?

2014. febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Hol látod rajta a második csíkot? Mert én látok egyet a kontroll csík mellett is, de annak nem ott kéne lennie.


Viszont néha, ha nézem, olyan, mintha a tesztcsíknál is lenne, aztán a következő pillanatban meg már nem látom.


Kérdező!


Élőben látsz valamit???

2014. febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Igen, nem bírom ki sokàig, de akkor is reggeli pisi volt. Lett rajta halvàny vonal, de én ennél többet vàrtam. Tegnap facellét hasznàltam, de azt gyógyszertàrban nem lehet kapni. Dokihoz 26.-ra van időpontom, addig meg lesz ami lesz. Lehet csak elindult a tethesség és túl hamar fejeződött be.
2014. febr. 19. 12:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!