Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteeres vagy beagyazodas...

Peteeres vagy beagyazodas nemtudom eldonteni mi lehet ez?

Figyelt kérdés

23-25 naposak kb a ciklusaim de melle nagyon keves is.

9- en kezdtem el minimalisan barnazni hol v hol nem par napig de v h elenk piros is v .

Tesztet csinaltam negativ lett tegnap.

Ma regel torles utan pici enyhe barna szinu nyak fele volt.

Mitol lehet ez? Magam sem tudom vki tudna segiteni tippelni nagyon koszonom elore is.


2014. febr. 17. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg fog jönni.
2014. febr. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hinem h meg joni.
2014. febr. 17. 07:52
 3/4 anonim ***** válasza:
nem megijeszteni akarlak, de van ovulációd úgy általában? Ezt ellenőrized valahogy? Mert a 24-től kevesebb napos ciklusban nagy valószínűséggel nem is szokott lenni ovuláció. ha érik is a pete, nem biztos, hogy eljut addig, hogy ki is tudjon szabadulni.
2014. febr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom kerdesed es valaszod kedves utolso.

Igen az lehet h nics sajnos ovulaciom ;-(

Neztem lh teszttel a multhonapban h ilyen rovid es keves is es meglepo volt mert pont az enyhe menses "barnazas" alatt volt pozitiv .

2014. febr. 17. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!