Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátommal a menszim elmulása...

Barátommal a menszim elmulása után egy nappal sexeltünk véletlen elment. De nem tudjuk h belém is került e sperma mert kihuzta pont és csak annyit láttunk hogy spermiumosa teste ha került belém kis menyiség is terjhes lehetek?

Figyelt kérdés
éreztem volna ha belém is megy? utána gyors elmentem tesuloni..a barátomnak..szerintem nem eléggé érett a spermája (átlátszi..és oan mint a viz)..az elöváladékot lehet érezni ha van?a menszim ma mult el 3 napja vajon terhes vagyok?..ha ment beléme gy kevés:?menszesz után rögtön van peteérés?elöre is kösönö a válaszokat
2008. júl. 21. 02:21
 1/3 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy éreznétek az előváladékot, vagy a spermát, ha beléd kerül.Peteérésed akármikor lehet,és akármikor teherbe is eshetsz, habár így kisebb az esélyed, menzesz utáni pár napban.Ugyanez volt velünk is, csak nekünk az óvszer szakadt ki.Másnap elmentem nőgyógyászhoz, beszéltem vele, és mondta, hogy a biztonság kedvéért ír receptet 72órás tablettára,váltsam ki a gyógyszertárban.Be is vettem, 16évesen nem igazán lenne szerencsés egy abortusz...Szerintem ne kockáztass, viszont ha beveszed a bogyót, utána nagyon figyeljetek, és vigyázzatok, ne legyen több iylen "baleset" mert félévente csak 1x lehet ilyen tablettát bevenni, annyi hormont tartalmaz, és nem túl jó a szervezetednek.Ha nem szeretnél babócát, inkább vegyetek sürgősségi fogamzásgátlót(72órás).Minél hamarabb veszed be, annál hatásosabb.Én Escapelle-t kaptam, ez egy tablettát tartalmaz, és 5300Ft volt.Mi inkább megvettük, minthogy később legyen belőle gond.
2008. júl. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
65%
Lehet fura én mindig szoktam érezni mikor a párom elmegy bennem.Amugy szerintem nagyon kicsi az esély ,szerintem nem vagy terhes.
2008. júl. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
köszi a válaszokat aranyosak avgytok:)
2008. júl. 31. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!