Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 pozitív teszt ugye nem...

3 pozitív teszt ugye nem hazudik? Miért érzem nyitottnak a méhszájam? Ugye nem lesz semmi baj?

Figyelt kérdés
Pénteken volt a nemvártam, aznap reggel teszteltem vaterás one step tesztel ami pozitív lett(nem halványan) Aztán szombaton este x-epillel még erősebb, majd ma este a másik x-epil tesztemen a 2. csík erősebb mint a kontroll csík. Tüneteim nagyon nincsenek, a vérzés elmaradt néha néha érzek ilyen mensis görcsöket, hőingadozásom van és ennyi. Viszont nem szoktam ilyet csinálni, de ma este fürdésnél megnéztem a méhszájam és nyitottnak éreztem :( Persze nem vagyok orvos szóval nem tudhatom, de én úgy olvastam hogy fenn kéne lennie és zártnak kéne lennie. Én most nem így érzem. Akkor nincs is baba? Orvoshoz 2 hét múlva megyek mert akkorra kaptam időpontot meg hát ugye hogy más lásson is valamit. Nagy a baj szerintetek? Annyira szeretném ezt a kisbabát :(
2014. febr. 17. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Gratulálok. Ne nyulkálj légyszives; ) te nem tudod milyennek kéne lennie. Mig nincs vérzés erös görcs addig nincs miért aggodni
2014. febr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tudom hogy nem szabad és ostobaság volt, többet biztos nem csinálom! Köszönöm a válaszod :)

2014. febr. 17. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se piszkálódj, főleg ha nem vagy gyakorlott. Olvastam nemrég egy kérdést a méhszáj cikluson belüli alakulásáról, és ott az egyik válaszoló azt írta, hogy ő rendszeresen szokta nézegetni, úgy érzi rutinja is van benne, és mégis azt érezte, hogy mikor teherbe esett, akkor mintha nyitott lett volna...már mint amikor már volt pozitív tesztje is...

Szóval szerintem nincs miért aggódni, ne is gondolsz ilyenekre, minden rendben. És nem, nem hazudik 3 teszt is, amikor kimaradt a vérzés is és tettetek is a babáért :)

Szóval gratulálok, boldog babavárást! :)

2014. febr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :)
2014. febr. 17. 23:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanebben a cipőben járok, mint te, csak én tegnapra nem vártam. Vaterás teszten dupla csík. Nem olyan erős, de egyértelműen pozitív. Mivel nekem napi 3x2 Utrogestan golyót kell felhelyeznem, így óhatatlanul is érzem a méhszájamat napi háromszor. Nekem is nyitott egy picit, és még csak fent sincs teljesen. Egy percig nem aggódom, ez nem jelent semmit! Ne paráztasd magad!! Boldog babavárást :)
2014. febr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Neked is boldog babavárást!!! :)
2014. febr. 18. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!