Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek lehetnek a beágyazódás...

Ezek lehetnek a beágyazódás jelei?

Figyelt kérdés
Szokott lenni pár pms-tünetem, de ilyenek még soha! Aktus után egy héttel hirtelen nagyon rosszul lettem, mintha irtó allergiás és náthás lennék, kijött belőlem alul valami tojásfehérje állagú, nyúlós valami, de csak egyszer, és vastagabbnak érzem a hüvelyem falát, ott a bejáratnál, és nem az alhasam szurkál, hanem párszor már fel is kiáltottam, úgy nyillalgat a derekamban! Ez vajon lehet majd baba?
2014. febr. 18. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet persze
2014. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, de gondolom ezt akarod hallani, és ezért írtad ki a kérdést.
2014. febr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálam hasmenés volt, émelygés és has szurkák de mindenkinél más, lehet hogy ezek is beágyazódási tünetek. Nem várt után 1-2 nappal tesztelj :)
2014. febr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!