Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló letétel után...

Fogamzásgátló letétel után lehetséges ez így? Miért nem jön meg? Miért negatívak akkor a tesztjeim?

Figyelt kérdés

Január közepén hagytam abba a gyógyszert, vasárnap kellett volna megjönnie, de eddig semmi. Majdnem egy hete kínoznak a PMS tünetek, február elején volt 1-2 barnás pecsételésem, azt hittem beágyazódás, mert nem védekezünk a párommal. Csináltam teszteket, legutóbbit ma reggel, de negatív mind. Egy hete hétfőn elaludtam napközben, állandóan álmos vagyok, alig tudok reggel felkelni, pedig soha nem aludtam későig. A mellbimbóm nagyon érzékeny, mintha kicsit sötétebb is lenne az udvara, és az anyajegyeim is nagyon látszanak, majdnem hogy feketék, eddig világosbarnák voltak. A hasam enyhén fájdogál naponta többször is, kissé fel van puffadva a méhemnél. Szoktam émelyegni és szédülni is. Folyásom az most krémes, fehér, de múltkor pl. bő tojásfehérje szerű volt.


Mi lehet ez? Azt hittem teherbe estem, mert sok helyen olvastam, hogy a gyógyszer abbahagyása után első hónapban megfogant a baba, meg orvostól is hallottam, hogy ilyenkor könnyebb. Miért vannak PMS (vagy terhességi) tüneteim, ha nem is jön meg, de terhes se vagyok (teszt szerint)? Ez normális ilyenkor, vagy menjek dokihoz? Nem szeretnénk hónapokig-évekig kínlódni, hogy nem jön össze a baba. :( Így is lehetnek tüneteim, hogy nincs se vérzés, se baba?


Köszönöm a válaszokat!


2014. febr. 18. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

ez mind lehet a gyógyszer hatása

próbálkozz pár nap múlva egy újabb teszttel, talán később fogant és még csak most tartasz a beágyazódásnál

2014. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Arra gondoltam, hogy hétvége felé még csinálok egyet, aztán ha nem jön meg, akkor jövő héten doki...
2014. febr. 18. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is Ez volt.. 28-30nap van peteérésem és 42-46 napra jön meg mióta nem szedem a gyógyszert.
2014. febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dejó :( Remélem hamar normalizálódik majd...
2014. febr. 19. 18:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére ma megjött. :) 36 napra, 8 nap késéssel. Remélem a baba is ilyen hamar megfogan, mint ahogy ilyen hamar meg is jött gyógyszer után. :)
2014. febr. 24. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!