Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a fogamzásgát...

Lehetséges, hogy a fogamzásgátló ugy bekavar, hogy fél év után se esek teherbe? Kezdek bepánikloni!

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem, amúgy meg félév semmi! de egy kivizsgálástól nem lesz bajod :)
2013. márc. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nem szedsz fogigátlót, akkor sem biztos, hogy fél éven belül összejön a baba. Ez még nem jelent semmit! De ha ennyire bepánikoltál, akkor csináltass egy hormonvizsgálatot. Nőgyógyásztól kell beutalót kérni. A ciklus 3. és 21.-ján kell vérvételre menni.
2013. márc. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
voltam dokinál azt mondta ha még 3hónapig se sikerül akkor menjek vissza! valóban nem sok idö de aki babát szeretne annak igen
2013. márc. 26. 10:42
 4/14 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig szedted a fogigátlót? Ha csak rövid ideig (1-2 éve), akkor annak nincs hosszabb távú hatása. Egyébként nekem lombik program előtt is 1 hónapos fogamzásgátlást szoktak adni.
2013. márc. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

2. és 4. vagyok :)

Mi 5 éve szeretnénk babát, hidd el, hogy tudom milyen az várni rá.

De ha már ennyi idő után kiborulsz, akkor az nem fogja segíteni a teherbe esésedet.

2013. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
1évig szedtem!!akkor lehethogy jövö hónapba már sikerül?
2013. márc. 26. 10:48
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekünk 9 hónapja nem sikerül. A köv. ciklusban hormonvizsgálatot csináltatok, nem bírom én már ezt a tétlenséget, meg nézni, h másoknak bezzeg első próbálkozásra összejön. Valami tenni kell.
2013. márc. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bármikor lehet, hogy sikerül, de ez rengeteg dologtól függ. Hallgass a dokidra és ha nem jön össze 3 hónapon belül, akkor kezdjétek el a vizsgálatokat. De egyébként még a 8-9 hónap sikertelenség sem számít hosszúnak (persze megélni hónapról-hónapra nagyon rossz, de statisztikailag, még teljesen elfogadható)
2013. márc. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hát igen,én ugy tudom ha 1évig se sikerül az már gond lehet!de ahogy irtad megélni a sikertelenséget,az nagyon rossz!!!
2013. márc. 26. 11:05
 10/14 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

Még 1 év sem feltétlenül jelent gondot, de azt mondom jobb időben elkezdeni a kivizsgálásokat. Először csak az ilyen "alap" dolog, mint hormonvizsgálat. Már az is sok mindent megmutathat.

Addig is sok sikert kívánok nektek!! :)

2013. márc. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!