Hogy nyugodjak bele?

Figyelt kérdés
2 eve probalkozunk babaval,egy mar van de a 2dik nem akar jonni nagyon elvagyok keseredve,voltam dokinal de sehova nem haladunk es csak azt szeretnem kerdezni hogy ha valaki jart igy kozuletek mit tudtok javasolni hogy tegyem tul magam,mert nagyon megvisel.
2014. febr. 20. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, ha egy már van, akkor miért kell ezt túldramatizálni? Majd jön a második, ha itt az ideje.
2014. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem kötelezö bele törödnöd, keress másik orvost aki hajlansó rendesen kivizsgálni, ha tényleg nagyon akarjátok mindketten és természetes úton nem megy akkor el kell menni meddösági központba és kell inszemináció vagy lombik. Sokan vannak igy hogy a második vagy harmadik babánál kell segitség. Sokaknak meg az elsőhöz kell és utána jönnek természetes úton a tesók...
2014. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
eloszor en is ugy gondoltam mar van egy gyerek es akkor ok,de gondolom a bizonyitasi vagyam hogy en is no vagyok,az nem hagy nyugodni es bizony nagyon szertnenk testvert,csak a sok kudarc nagyon megviselt,egyebkent koszonom a valaszokat
2014. febr. 20. 18:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én nagyon is megértelek,ugyanez a helyzet velünk is.

Van már egy 6,5 éves gyerekünk,a második nem jön... :-(

Sajnos pajzsmirigy alulműködésem van,hát nem könnyíti meg a dolgunkat...

Nem tudom hogy lehet elfogadni vagy belenyugodni...én nem tudok.

Az első válaszoló jobb lett volna,ha nem ír semmit,ha csak iyen bunkó válaszra futotta....biztos neki nincsenek ilyen problémái.

2014. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hat igen,nekem is pajzsmirigy alulmukodest allapitottak meg es meg az elejen vagyok, meg kezelest sem kaptam,azt sem tudom hogy mivel fognak kezelni,az elso hamar elsonek osszejott es ez olyan fura hogy mitol is van ez a pajzsmirigy.ti miota probalkoztok?
2014. febr. 20. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Barátnőméknél van ez. Második nem jött, aztán kiderült , hogy a féfrival volt a baj. Gyulladás volt a szervezetében, ami megváltoztatta a spermaszámát. Gyógyszeres kezeléssel hozták neki helyre, remélem hamarosan összejön nekik a második.
2014. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi 3 évet vártunk rá hogy a második baba összejöjjön.Nekem is pm alulmúködésem van.Már több mint 2 év is eltelt,ez idő alatt orvostól-orvosig jártam,mikor "szerencsére" kiderült(az új nőgyógyászomnak köszönhetően) hogy PCO-s vagyok és inzulinrezisztenciám is van...amit addig érdekes módon egy orvos sem vett észre.Felírták a Merckformint,2 hónapig szedtem és az azt követő hónapban pozitívat teszteltem.
2014. febr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
lehet hulye kerdes de mit jelent az hogy PCO?nem tudom hogy mi az .
2014. febr. 21. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!