Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszt. Megnéznétek nekem?

Picsusz kérdése:

Ovu teszt. Megnéznétek nekem?

Figyelt kérdés
Ma este készült az utolsó ovu tesztem.A tegnapi volt a legerősebb,az a pozitív,mára már negatív lett.Tegnap előtt,és ma voltunk együtt a férjemmel,így van rá esély,hogy sikerüljön? [link]
2014. febr. 21. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Az esély mindig meg van rá!! Türelem és hamarosan kiderül :) Kívánom a legjobbakat! 15 hkm :)
2014. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,csak az a baj,hogy sajnos már nem nagyon van türelmem 3 év után :( Neked gratulálok a babához. Csak érdekelne,hogy ha tegnap lett pozitív a teszt,akkor lehet lekéstünk róla megint?Vagy 1 nappal előtte,és utána is még jó.Elvileg a spermiumok életképesek 2 napig.
2014. febr. 21. 19:22
 3/10 anonim ***** válasza:
köszi szépen!!Így van előtte egy nappal utána egy nappal is jó!!!Voltatok már orvosnál?? Van valami egészségügyi gond?? Mert ha nincs próbálj meg nem szorongani!! A Méhpempőt ajánlom figyelmedbe.
2014. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Minden esély megvan, az időzítés teljesen jó volt. Drukkolok. :-)
2014. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek.Igen voltunk dokinál,minden rendben van,2 hónapja volt átjárhatóságim,ott is minden ok.Egyszerűen csak nem sikerül.Most rendeltem több mint 1 hete méhpempőt,úgyhogy szedem azóta.Te is szedted kedves első válaszoló?És attól sikerült a baba?Már féltem,hogy tegnap lett pozitív az ovu tesztem,erre pont aznap nem voltunk együtt.De akkor így is van még remény.
2014. febr. 21. 20:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen én is szedtem sőt páromnak is adtam belőle rendszeresen.Sajna neki alacsony volt a sperma száma ezért is jött nehezebben a baba na meg sokszor mi sem tudtunk időben együtt lenni. Aztán elkezdtük szedni én elengedtem magam már nem rágódtam rajta és még abban a hónapban össze is jött a pici. előtte 1,5 évig meg semmi.Szólva tudom könnyű azt mondani hogy ne feszülj rá a témára de ez sajna tényleg így van ha elengeded magad és lefoglalod magad akkor tuti váratlanul jön majd!!Pároddal is rendben van minden??
2014. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen,az a baj,hogy hiába is nem akarok rá gondolni,de sajnos ez nehezen megy.Ennyi idő után főleg.Már nagyon nagyon szeretnénk babát.Igen, a férjemmel minden rendben,jók a katonák.Velem lehet valami,csak ha semmi egészségügyi bajom nincs,akkor nem értem mi a baj.jó lenne ha ez a méhpempő segítene,most ebbe bízok.De jó nektek,hogy sikerült!!!
2014. febr. 21. 21:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha mindent rendben találtak nálad akkor már csak lelki okai lehetnek ami ellen csak úgy tudsz küzdeni ha lekötöd magad!!Járj jógázni vagy sportolj sokat keres valami új hobbit ami boldoggá tesz. Most jön a jó idő járj többet a természetbe mennyetek kirándulni kettesben. Nekünk anno amikor a baba fogant időnk sem volt gondolkodni rajta karácsonyi vásárokba jártunk forralt borozgattunk a barátokkal kirándultunk stb.. jó éreztük magunkat egymást és ez is biztos sokat számított.Ne add fel de próbálj új célt keresni az életedben!!Én tiszta szívből kívánom hogy mihamarabb babás legyél. Majd írd meg hogy alakult!!
2014. febr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ókor voltatok együtt. Én úgy tudom h pozitív ovu teszt utáni első negatív napon van ovuláció.
2014. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Jókor" akart lenni:)
2014. febr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!