Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy érzem már egy hete, hogy...

Úgy érzem már egy hete, hogy mindjárt megjön, de semmi. Kétnaponta nagyon kevés, halvány barnázásom van, de nem vér. Közben pedig sokszor érzem úgy, hogy pillanatok múlva megjön. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Az orvos norcolutot írt fel, ha nem jönne meg. Tesztem egy hete reggel negatív, azóta nagyon érzékeny a mellem, és van ez a görcsölés. Nem merem elkezdeni a bogyót, mert mivan, ha mégis....
2008. júl. 21. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hány naposak a ciklusaid, Hanyadik napon vagy?
2008. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egy hete teszteltél, akkor szerintem már nyugodtan tesztelhetsz megint reggeli vizeletből!
2008. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mostanában hosszúak, akadt egy kis gond is(hormonprobléma), de az utóbbi négy hónapban már rendesen, kb. 35 napra megjött. Ma vagyok a 48. napon már. :((

Szerintem már akkor kimutatta volna...

2008. júl. 21. 14:15
 4/4 anonim válasza:
szerintem csinalj egy tesztet , lehet , hogy allapotos vagy .
2008. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!