Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen erzekenysegu a clearblu...

Milyen erzekenysegu a clearblue copact terhessegi teszt?

Figyelt kérdés

Nem talalom sehol hogy ez a teszt milyen erzekeny.

Negativ lett de ahogy kezdet szaradni kijott rajta egy vekony masodik csik.

Jo lene ha ez babat jelentene.

Remenykedhetem vagy ne vegyem figyelembe?


2014. febr. 22. 09:09
 1/6 babóca0129 ***** válasza:
Szia! Anno tobb tesztet vettem, hogy biztos legyen az eredmeny. Tobb fele marka volt. Az elso vizelettel kell megcsinalni, mert akkor nagyobb a koncentracioja a hcg-nek. Napkozben is meglehet csinalni, deakkor elofordulhat, hogy nem vagy csak nagyon halvanyan latszik.
2014. febr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát a clear blue compact csak 25-ö azt hiszem, és ilyet velem is játszott, után végig extra halvány ott volt egy csík, nem csak én láttam és kék volt nem szürke, de megjött...lehet elkezdődött bennem velemi vagy fogalmam sincs, de másnapi teszt full negatív volt még az elején sem jelent meg a csík. tehát én azóta olyat nem veszek. nekem a gabriell mutatta ki 2 nap késésnél délután elég szépen, meg másnap reggel elsőből erősebben és egy másik félével teszteltem 4nap reggel az is 25ös volt és már extra erős volt a csík, tehát ha teheted próbálj meg másikat venni.
2014. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Azert tetem fel a kerdest mert gondoltam hatha masnak jelentet babat

Igy idon tul :-)

Megismetlem ketnap mulva a tesztelest.

2014. febr. 22. 09:46
 4/6 anonim ***** válasza:
majd megírod? hátha nem véletlen volt nekem is csíkos...igaz már mindegy, azóta 15 hetes vagyok :)
2014. febr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon jo lenne orulnenk a babanak

Az biztos lene boldogsag!

:-)

2014. febr. 22. 14:55
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma megint teszteltem clearblue compact teszttel es kb felora mulma lett halvany.

Nemertem?

2014. febr. 24. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!