Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak? Hogy ne görcsöl...

Mit csináljak? Hogy ne görcsöljek?

Figyelt kérdés

Tudom, ez hülye kérdés, de nem tudom mit tegyek.


Kutya megvan, építkezés megvan, új munka megvan. Minden körülmény adott, hogy ne görcsöljek, és mégis, mégis, mégis, mégis... annyira, de annyira nem szeretném, ha minden gondolatom mögött ez lenne a háttérgondolat.


A tudatalattimból is szeretném kiűzni a teherbeesés szándékát.


Hogy?? Mantrázzam magamban? Kicsit nehéz úgy, hogy amúgy meg folyamatosan fert14, inofolic, stb. megy napi kétszer...


2014. febr. 22. 20:01
 1/5 Picsusz ***** válasza:
Ez engem is érdekelne,hogyan lehetne kikapcsolni,hogy ne ezen rágódjon állandóan az ember!
2014. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az eszemmel elhatározom én. Általánban a mensi előtti 1 hétig jó is vagyok. De akkor valahogy valami bekattan az agyamba, hogy hopp, nemsoká meg kell jönnie! És attól kezdve minden elveszett.


Ráadásul minden áldott hónapban rohadtul megérzem az ovut, és minden áldott hónapban az ovut követő 15. napon megjön. Tehát nem nagy talány, hogy ha pl. kedden volt ovum, akkor a kéthét múlva szerdai napon fog megjönni.


Talán kicsit jobb lenne, ha nem érezném az ovut. De érzem, ez van...

2014. febr. 22. 20:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, és az a baj, hogy simán tudok egyébként egyszerre több dolgon is görcsölni... tehát nálam az sem működik, hogy az egyik görcs kiüti a másikat.
2014. febr. 22. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Kösd le magad valamivel... Én is folyton görcsöltem, nem is jött a baba. Aztán elkezdtünk autót keresni. Na, meg is lett fixa ideám :D neten folyton kocsikat néztem, blogokat olvastam, tökre kiment a gyerek a fejemből. Össze is jött :D


Mehetnél kutyával tanfolyamra vagy kezdj el nézni valami sorozatot. A lényeg, hogy folyton legyen valami, ami nem a baba :)


jaés igyál palástfű+cickafark teát! Minden este 3-4 decit mézzel ;))

2014. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál!


A kutyával járok tanfolyamra. Nyilván ott is van kismama és kisbaba is....


De most nagyon elhatároztam magam, hogy ha megjön, akkor leállok a témáról, lesz ami lesz.


Mert majdnem biztos vagyok benne, hogy ez az, ami miatt nem jön össze...

2014. febr. 23. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!