Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy ne görcsöljek rajta? Már...

Hogy ne görcsöljek rajta? Már eléggé kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Férjemmel 7 hónapja szeretnénk babát, mindenki azt mondja, hogy ne görcsöljek rajta. De nekem úgymond "muszáj". A férjemmel nagyon szeretjük egymást, mindketten akarjuk a babát, de ő nem igényli annyiszor a szexet, mint én (ez már a kapcsolat elején is így volt). Szóval ahhoz, hogy peteéréskor biztosan együtt legyünk nekem mindenképpen számolgatnom kell, mert különben lehet, hogy "spontán" lemaradnánk róla. Így viszont elkerülhetetlen egy minimális "görcsölés". Segítsetek, mit tanácsolnátok?
2010. aug. 25. 09:41
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem tavaly nyáron volt egy missed ab-om sajnos! December óta próbálkozunk. És én is így vagyok mint te! Az én párom is szeretné a babát de ő sem igényli a szexet annyiszor mint én! Így nekem is marad a számolgatás, és az hogy muszáj együtt lenni! Tudom hogy nem a legjobb megoldás de már nagyon szeretnék babát! Nekem is mindenki mondja hogy ne gondoljak rá és ne görcsöljek mert annál rosszabb, de nem tehetek róla hogy a gondolataim körülötte forognak! És minden hónapban várom hogy most nem jön meg! A legjobb az lenne ha tényleg nem gondolnánk rá és majd jön magától. De sajnos én nem ilyen vagyok. :(
2010. aug. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Igen, nagyon nehéz nem gondolni rá, mondhatni lehetetlen. És szerintem minél többen mondják, hogy ne görcsölj rajta, annál inkább görcsöl az ember. Legalábbis, én így vagyok vele. Már próbáltam, hogy nem "erőltetem" a szexet, de akkor meg olyan bűntudatom van, hogy lekésünk a peteérésről... Nem tudom, hogy mi a jó megoldás, de én már kezdek bedilizni azt hiszem.
2010. aug. 25. 10:29
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem sikerült legalább 3 évig teherbe esnem.Nálunk is ugyanaz volt,a párom kevesebbszer igényelte hogy együtt legyünk.Elkezdtem használni ovulációs tesztet(gabriel),és úgy csinálni a dolgokat,hogy az ovuláció napján tudjunk együtt lenni.Pontosan tudom mikor fogant meg a kisbabánk,abban a hónapban csak azon az egy napon voltunk együtt... :-))))

Nyugi,ne adjátok fel!Taktikázzatok!

Ja!Én is megkaptam a 3 év alatt,hogy ne görcsöljek rá a babára.Hát,azt hiszem ha csak a páromon múlott volna,meg azon hogy majd csak összehozzuk,akkor most nem lennék várandós.Sok sikert csajok!

Puszi!20hetes kismami.

2010. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen át tudom élni a problémádat,ugyanis nálunk is így van sajnos.Az Én férjemnek,bőven elég havi 2-3 együttlét,és mindig érdeklődve kérdezi,hogy na,ugye nem jött még meg,csinálunk e tesztet,stb..Mindig elképedve nézem az ide feltett görbéket,hogy mások milyen sokat vannak együtt,akár egymás után 8-10 napokat,utána egy nap kihagyás után,megint.Volt már hogy megmutattam a férjemnek is.Így nálunk hogy lesz baba?Igaz,hogy mindig úgy időzítünk hogy ovu-kor legyünk együtt,olyankor is bevezetem,masszázs,romantika,sok mindent bevetek,akkor együtt vagyunk 2 napig,utána még egyszer valamikor a hónapban,és ennyi,ő nem igényli többször.Szeret,ezzel nincs gond,erőltetni nem akarom,már volt olyan is,hogy amikor "nekikezdtünk',sírtam,mert olyan volt,hogy úgy éreztem,már megint erőltetem,és nagyon rosszul éreztem magam.Én ez miatt már nagyon feszült vagyok,és nem látom nagyon rá az esélyt,hogy így össze fog valaha is jönni a baba..
2010. aug. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Lányok! Nem is gondoltam volna, hogy ennyien járunk egy cipőben. Én mindig azt hallom, hogy a pasik mennyiszer akarják a szexet, már kezdtem azt hinni, hogy csak én vagyok ilyen "szerencsétlen", hogy a férjemet teljesen kielégíti havi 2-3 alkalom. Sajnos én is sokszor sírok, vagy amiatt, mert erőltetem az együttlétet, vagy amiatt, mert nem, és úgy érzem, nem teszek meg mindent a babáért. Néha már olyan bűntudatom van, amiért irigylem azokat a nőket, akiknek a párja minden nap szeretne összebújni. Pedig tényleg nincs semmi egyéb gond a házasságunkban, de ez mindig sarkalatos pont, a vitáink szinte egyetlen forrása...
2010. aug. 25. 10:58
 6/43 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk is ez a helyzet. :-( jó ha havonta 4x együtt vagyunk a párommal, és ezeket az alkalmakat is már előre egyeztetem vele, hogy akkor pl. holnap jó lenne ha csinálnák valamit...
2010. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

10:51 vagyok ismét.

Amikor az ovuteszt pozitív lesz,akkor már tiszta ideg vagyok,hogy,hogy mondjam meg neki,vagy mit tegyek,hogy Ő vegye észre,mert annyira kínos az orra alá dugni,de ha nem teszem,akkor lemaradunk róla.Le sem tudom írni milyen rosszul érzem magam olyankor,pedig egyéb téren nekünk is rendben van a házasságunk,és már nagyon rég óta vagyunk együtt.Ahogy most is írom,már összeszorult a torkom,mert tudom hogy lassan megint eljön az "idő",és annyira de annyira megalázónak érzem már ezeket a kötelező együttléteket...

2010. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:

sziasztok!

hát ez döbbenetes mert én is azt hittem csak nálunk ez a probléma-(

de nem.mióta próbálkozunk ált-ban én is az ovuhoz igazítom a szexes napokat mert az én férjem se szexfüggő sajna.de eddig 7 hónap alatt semmi.ez őrület,hiszen mikor tudom hogy 5 nap múlva ovum lesz akkor kivánom én is a szexet mert akkor tiltott.de gáz.egy olyan igazit nem nem szexeltünk azóta.

2010. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:

Hali csajok!Csatlakozom a táborhoz!!!Három év+egy nem nagy étvágyú férj!Már én is sokszor ki fakadtam,hogy minek szórjam a pénzt dokira meg uh-ra ha a lényeg meg el marad mert idézem:Fáradt vagyok!!!20 hetes kismami gratula!!!+ vagy az azutáni - napon sikerült a babuci?Ja és nem görcsösen akarni csak az tud akinek már van vagy aki nem is akar!Most olvastam a robitussin kúrát és a sós ülőfürdőt!Azért is ki fogom próbálni azokat is és veszek ovu tesztet+munkahelyet váltok és a még eredménytelen vizsgálatokat megcsináltatom aztán ne görcsöljön rajta az aki tud!!!!

Kitartást és mielőbbi babásodást mindenkinek!!!

Puszi!

2010. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi lehetne a megoldás csajok... Azt hiszem, kénytelenek leszünk elfogadni, hogy a férjeink ilyenek, és így szeretni őket. De babával a pocakban vagy a gyerekszobában sokkal könnyebb lenne. :) Utolsó válaszoló: leírnád ezt a robitussin kúrát meg ülőfürdőt hol olvastad? Ezekről még nem hallottam, és minden lehetséges "megoldás" érdekel. Köszi
2010. aug. 25. 13:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!