Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magasabb egy kicsit a prolakti...

Magasabb egy kicsit a prolaktinom (vérből derült ki), ez nehezíti a teherbeesést?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha kicsit magas azt nem tudom, nekem nagyon az volt, de gyogyszerrel elvileg konnyen le lehet vinni. Nekem nem sikerult miatta teherbe esnem, csak miutan gyogyszerrel rendbe raktak.
2014. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is magasabb volt,de nem sokkal, nem lett baba, csak amikor helyretettük gyógyszeresen. Akkor viszont azonnal sikerült.
2014. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, gátolhatja apeteérést. Az a baj hogy a prolaktin szintnek éjjel van a csúcsa tehát akár éjjel a reggeli érték akár kétszerese is lehet akkor meg máris nagyobb az emelkedés. Szerencsére gyógyszerrel könnyen helyre áll föleg a nem nagyon nagyon emelkedett prolaktin szint. Viszotn sokszor csak a PCOS kisérő tünete, de van akinek csak ennyi a probléma.
2014. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kettes válaszoló!


Emlékszel még, hogy mennyi volt?

2014. febr. 24. 14:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat h belekérdezek. Aki szedett rá gyógyszert, mennyit kellett neki naponta?
2014. febr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!