Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki babát szeretne,...

Ha valaki babát szeretne, akkor lehet sportolni? Pl. Biciklizés, futás, úszás, aerobic? Vagy inkább semmit?

Figyelt kérdés

2014. febr. 24. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ne lehetne?

Sőt, bizonyos sportokat még kismamaként is lehet csinálni, csak nyilván az állapotnak megfelelően.

2014. febr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármit lehet.
2014. febr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne?
2014. febr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Sőt jobb ha sportolsz, könnyebben megszülöd és utána is kisebb eséllyel robban le a derekad.
2014. febr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orvosom már csak a kismamajógát, kismama pilatest és az úszást javasolta, amikor terhes lettem. Előtte bármit sportolhattam.
2014. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez nagyon személyre szabott, nagyon fontos, hogy a lepény jó helyen helyezkedik-e el. Nekem megtiltották a sportot pont ebből az okból kifolyólag. Szerencsére azóta már pozitív irányban változott ez a dolog, úgyhogy már lehet mozognom. :)

A futás illetve az aerobic-ot nem szokták javasolni az orvosok.

2014. febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hmmm...én 23 éve futok, minden nap, és ez alól terhesség napjai sem voltak kivételek az első 7 hónapban. Aztán már nehéz volt.

Aerobicra is jártam terhesen. Csak a szülés napján nem edzettem, akkor már éreztem, hogy másra kell az energia.

2014. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Most már akkor kicsit bátrabb leszek :)
2014. febr. 24. 13:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy amit és amennyit eddig sportoltam azt tegyem nyugodtan továbbra is, aztán ha sikerül megnézi hogy jó helyen van-e a baba, a méhlepény, méhszáj. Ugyanezt mondta az evésre is, ha eddig nem diétáztam , most se kezdjek bele. Szóval csináld ahogy eddig, aztán ha sikerül kérdezed meg a dokid, mert minden terhesség más.
2014. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én kb. a 6.hónapig bicikliztem, akkor már kezdett fárasztani, de amúgy jól esett. Sőt, még a Balatonban is úszkáltam terhesen. Meg kirándulgattunk. Ha különösebb oka, mozoghatsz még terhesen is, előtte meg miért ne?
2014. febr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!