Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen jelei voltak amikor...

Milyen jelei voltak amikor terhesek lettetek? Honnan sejtettétek, hogy baba lesz?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Még az esedékes menses előtt éreztem hogy tesztelnem kell

Nemvolt jele..nem puffadtam,nemvolt hányinger,se szédülés stb

ÉS erős pozitív lett 5 nappal a mensi előtt

A tünetek szerencsére nem is jelentkeztek,így nagyon megúsztam ezejet

De tudnod kell hogy minden nőnél más a jel...sőt..minden babánál

2014. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fáradékony voltam és fájt a mellem.
2014. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát, nálam elég tuti jelei voltak, több volt az, mint sejtés: ingerlékenység, undor mindenféle szagtól, ételtől, még attól is, amit előző nap ettem, minden fogmosáskor öklendeztem, a kedvenc ételeimtől is, ránéztem a kzutyánk táljára és attól is majd' elrókáztam magam, közben rendületlenül görcsölgetett a derekam. összvissz egy tesztet csináltam, majdnem lepattant róla a 2. csík
2014. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nálam csak az hogy nem jött meg.. :) persze pár hét után már hánytam rendesen minden reggel... 5 hónapon keresztül... :)
2014. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez az,hogy nem sejtettem,hogy baba lesz. Szokásos mensis görcs, ingerlékenység, pattanás, mellfájdalom. :)
2014. febr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi extra, egyszerűen nem jött meg.
2014. febr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt semmi tünet, csak hogy nem jött meg. Amikorra vártam, előtte 1 nappal nagyon-nagyon mensi érzésem volt, görcsöltem; éppen a karácsonyi vásárban mászkáltunk ekkor. Biztos voltam benne, hogy megjött, de nem. Másnapra elmúlt a mensi érzés, és még mindig nem jött meg, ekkor kezdtem gyanakodni/reménykedni. Azóta sem volt semmi tünet, semmi rosszullét, csak mellfájdalom, semmi más.

12 hkm

2014. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mellfeszülés/fájdalom, petefészeknél szurkálás elég erősen és mensi kimaradás. Erre csak így utólag jöttem rá, hogy ezek voltak a jelek, mivel nekem mindig is késett, volt, hogy sokat is, a melleim is mindig feszültek mensi előtt, bár terhesség elején sokkal jobban fájt. Már 6+4 hetes voltam, mikor megtudtam.
2014. febr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én akkor kezdtem el sejteni, hogy valami lesz, amikor szó szerint sírógörcsöt kaptam, amiért valaki megette az utolsó kiflit :-) szó szerint zokogva vonultam be a szobámba, ahol belenéztem a tükörbe, és leesett, hogy ez valószínűleg nem egy normális reakció ilyen esetre :-) csináltam is a tesztet, ami azonnal pozitív lett. Mellfeszülés, aluszékonyság csak utána jött.
2014. febr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!