Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebböl baboca? Mensire...

Lehet ebböl baboca? Mensire utalo tünet, egyeltalán nincs pedig mindig szokott lenni. Egyre sürübben jönnek a hasszurkák egyébként semmi más tünetem nincs

Figyelt kérdés
pontosan nem tudom megmondani h mikor kellene megjönni,de nagyábbol 1.jén utolso mensim feb1 volt.
2014. febr. 25. 23:56
 1/5 A kérdező kommentje:
nem jol fogalmaztam, ilyenkor már szokott mensi tünet lenni! ja és a melleim feszülnek! természetesen nem élem bele magam h terhes vagyok,csak nagyon örülnénk neki!
2014. febr. 25. 23:59
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, odáig még van pár nap:-)

Védekezés nélkül mindig lehet baba! Szerintem,2.-3- körül mar tesztelhetsz:-)!

Nekem első tünetem: óriási puffadàs'

A puffadásból lett a kislanyom, aki 5 honapos :-))


Azt hittem , mentőt hívők magamra ugy fajt a puffadatol a hasam:-))

2014. febr. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked! :) van még párnap,de én ezt a párnapot,inkább párhonapnak érzem :) Remélem sikerült összehoznunk :)
2014. febr. 26. 00:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Turelem kedves kerdezo :)


Szervez programokat es eszre se fogod venni milyen hamar eljott a hetvege.


Tudod a teszt fogja bizonyitani h babás vagy e! :) minden nonek mas mas a szervezete.


En nagyon drukkolok neked :)


M

2014. febr. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! majd elfoglalom magam valamivel addig :) aztán csak eljön a hétvége :)
2014. febr. 26. 02:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!