Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás után érezhetek...

Beágyazódás után érezhetek állandó éhséget?

Figyelt kérdés
Sőt, teljesen kipattogott az arcom... Nem jött meg egyelőre, két napja voltak görcseim, és egy folt véra papíron. Még nem teszteltem.
2014. febr. 26. 06:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Érezhetsz de nem feltétlenül a baba miatt. Ilyenkor szokott lenni a gyomor égés, görcsölgetés, fejfájás. Àllandó éhségről mint első terhes tünet még nem hallottam.
2014. febr. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, éppenséggel lehet tünet... Nekem olyan formában jelentkezett ez, h nem konkrétan éhes voltam, de iszonyat gyengeség és szedules jött rám. Gondolom leesett a vercukrom, mint amikor nagyon éhes az ember.

Ha jól emlékszem ez még az előtt volt h teszteltem volna.

A verfolt is jó jel lehet, igaz nekem pl. Nem volt. Görcs viszont igen! :-)

Szóval szorítok!!!

Mikor kéne nem megjönnie?

2014. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elvileg 30.-án. Kicsit több, mint egy hete történhetett a "dolog". :) Nem tudom, mikor merjek tesztelni...
2014. febr. 26. 14:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Mármint 2-án, nem? Mivel a február 28 napos :)

Ha addig nem jönne meg,akkor tesztelj 3-4-én reggel.


Kívánom a legjobbakat!

2014. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, az már 2.-a. :D

Hétfőn gondoltam tesztelni, de vajon x-epil kimutatná? Nem lehet nálunk kapni 10-es tesztet.

2014. febr. 26. 15:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem használtam x-epilt,de úgy tudom, hogy sokan panaszkodnak rá. Tapasztalatom a rossmann-ban kapható facelle teszttel van...szerintem könnyű használni és megbízható,bár 25-ös.
2014. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hétfőn amúgy szerintem kimutatná a terhességet az általam ajánlott teszt.


Drukkolok!


Majd írd meg az eredményt!

2014. febr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!