Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. DPO-n beágyazódás?

11. DPO-n beágyazódás?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a 11. DPO-m, és olyan erős menzis görcsöm volt, mintha legalábbis vajúdtam volna. Pár percig tartott, majd még délután is megismétlődött egyszer. Sem a menzim nem szokott ilyen lenni, se előtte nincs ilyen pms tünetem soha.

Mai tesztem negatív. (Mindkét terhességemet már 12. dpo-n szépen mutatta a teszt, ezért gondoltam, hogy megpróbálom most is).


Lehetséges, hogy még csak tegnap fejeződött be a beágyazódás, és csak most kezdett el termelődni a hcg?

11. dpo-n nem kései már a beágyazódás?


2014. febr. 20. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
nem, eleve 7-10 nap körül kezdödik a beágyazódás. egyébként nekem is szokott ilyen fájdalom lenni nagy ritkán baba mégsincs.
2014. febr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2014. febr. 20. 08:47
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem 18.dpo-n volt beágyazódásom egyértelmű tünetekkel (egy napos görcs, hasmenés, hasfájás és pecsételő vérzés) de 40 naposak a ciklusaim. Ha neked is hosszabbak, akkor neked is lehet ilyen.
2014. febr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem 28 naposak a ciklusaim. Viszont hasmenésem nekem is volt tegnap, de tutira nem emésztéses hasfájás volt az a görcs.
2014. febr. 20. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!