Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk, van olyan...

Babát szeretnénk, van olyan praktika, étel amivel növelhetném hogy minél hamarabb terhes legyek? (a sexen kívül, mert most sokan "kedvességből" ezt írnák! )

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:

a legfontosabb, hogy jókor legyetek együtt, vagy is akkor amikor peteérésed van. ha ezt folyásból, vagy fájdalomból megtudod magadnak napra pontosan állapítani, akkor csak annyit kell tennetek, hogy azokban a napokban lehetőleg két naponta vagy akár mindennap reggelente együtt vagytok.

Ha nem tudod mikor van a peteérésed, akkor a hőmérős módszert ajánlom.

2014. febr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs, és ne is keress, minden más csak próbálkozás. Élvezzétek az együttléteket, amikor csak jól esik.
2014. febr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt érdemes kipróbálni, természetes módszer és nagyon hatásos: [link]
2014. febr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan milyen jellegű dologra gondolsz, de van egy-két olyan dolog, amit én betartottam. Nem tudom, hogy ezek számítottak-e, de sikerült teherbe esni.

Amit írtak előttem, hogy az időzítés fontos. A peteérés reggelén lenne a legjobb együtt lenni és én úgy tudom, hogy akkortájt kétnaponta. Együttlét után maradj vízszintes helyzetben, és a csípőd picit legyen magasabban, mint a méhed. Ezt egy párnával a feneked, csípőd alatt lehet kivitelezni. Ne menj ki mosakodni kb. 30-40 percig.

Ezeken kívül az egészséges életmód (dohányzás, alkohol mellőzése) a testmozgás és ilyesmik segíthetik a teherbeesést. Interneten utána tudsz olvasni. Sok sikert!

2014. febr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi minden nap együtt voltunk a párommal azokon a napokon, amikor a ciklus.hu szerint esélyes volt a megtermékenyítés. Én sem keltem ki az ágyból szex után úgy 20 percig, megemeltem a csípőmet egy vastagabb párnával. A ciklusom 2. felében palástfű teát ittam. Én E vitamint szedtem már évek óta (többé-kevésbé rendszeresen), mert a mellem nagyon hajlamos volt a csomósodásra, de ugye jótékony hatással van a nemi funkciókra is. Természetesen mi is egészségesen éltünk/élünk, és mi rendszeresen fogyasztunk tökmagolajat, mert imádjuk :). Állítólag ennek is pozitív hatása lehet, főleg a férfi ivarszervek működésére.

Hogy bármi is hozzájártul-e a megtermékenyítéshez, beágyazódáshoz egy hajszállal is, azt sose fogjuk megtudni. De mi is úgy voltunk vele,h már az első próbálkozásnál "bevetünk" néhány praktikát, aminek lehet alapja, és nem kerül (szinte) semmibe.

A lényeg,h elsőre sikerült :D

Drukkolok Nektek!

36 hkm

2014. febr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Gyuriteát én is tudom javasolni nektek, több barátnőm is itta, én is. Emellett jó lenne hőmérőznöd, vagy ovutesztezned, ha biztosra akartok menni, mert az a lényeg melyik napon vagytok együtt.

Kezdj szedni terhesvitamint, nem árt egyébként sem a járvány közepén, de ha sikerülne is a baba, lesz elég folsav már a szervezetedben.

Nekem az inofolic segített-de ezt ugye nem biztosra tudja az ember- 2 év után sikerült vele a baba.Sok sikert+

2014. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha jót akarsz, lazulj el, ne foglalkozz vele, akkor kívánjátok ugyis egymást a legjobban és összejön, ha egészséges vagy ugyis, és miért ne lennél?!:)
2014. febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!