Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruacio kimaradasa utan...

Menstruacio kimaradasa utan legkesobb meddig kene kimutassa a terhesseget? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Vagy van olyan koztetek akinek kesore mutatta ki? Vagy nem is mutatta a teszt?Jan 10 volt meg utoljara. Tapasztalatom szerinr kb feb 5 volt pe-m. Eddigi tesztjeim negativak.Megjon erzes volt,meg van azedules es mellerzekenyseg. Ezeket nem bebeszelem magambak. Doki jovo csutortok mielott azt ajanlanatok :) velemenyek?

2014. febr. 26. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Tehát a menstruációd után egy hónappal van peteérésed? Ilyet se hallottam még, de nem tűnik valami egészségesnek. Ez azt jelenti, hogy 2 havonta menstruálsz, ez alapján pedig csak a jövő hónapban kell megjönnie, bár kétlem, hogy normális egy 60 napos ciklus.
2014. febr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem 60 napos hanem altalaban 35 40 napos a ciklusom. Gondolom ilyenek meg vannak itt es nem vagyok egyeduli.
2014. febr. 26. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem már valamit egy hét késés után kellene mutatnia, de sokat olvastam olyanokról, akinek csak a doki mondta meg hogy terhes mert negativakat tesztelt...nekem egy hét késésnél már legalább halvány pozi volt a tesztem, van egy lányom meg volt 3 vetélésem, meg kb 5 hetes km vagyok jelenleg:)


kedves első válaszoló, nekem is olyan a ciklusom mint a kérdezőnek és a dokim szerint nincs gond, 40-42 napos a ciklusom és a 26-28. napon szokott peteérésem lenni...ez a hónap mondjuk valamiért kivétel volt mert a 18.-on volt 11-én...és pozi a tesztem, sikerült a baba végre másfél év után:) és ha jan 10 volt a kérdező utolsó mensijének első napja, akkor számoljunk már kicsit... febr 5-én a 26. napján volt ovuláció és rá 14-15 napra kell megjöjjön, ergo 19-20 körül kellett volna...ami 40-41 napos ciklust feltételez így...nem 60-at!a 40 naponkénti ciklus nem 2 hónap mert még másfél sincs, na bumm, nem 12 peteérése van egy évben hanem 10...de van és az a lényeg...nagyon jó, mikor a "tökéletes" ciklussal megáldott emberek beválaszolnak ilyen dolgokat...ezzel ki van segitve a kérdező...én remélem azért segitettem:) szerintem menj el dokihoz, de azért kétnaponta addig is tesztelj...milyen teszteket használsz?

2014. febr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kb. ugyanebben a cipőben járok, annyi különbséggel, hogy jan.16. volt az utolsó mensi napja, tehát 2 hét késésnél tartok, tesztek negatívak. Holnap megpróbálok dokihoz bejutni. Kíváncsian várom a kérdező eredményét is.
2014. febr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,nos, megtudtam, h a késésnek ezeregy oka lehet.....ki vagyok segítve...de legalább egy fél petves uh-t csinált,amin semmit sem látott. Ha 3 héten belül nem jön meg,menjek vissza. Kíváncsi vagyok,neked mit mond, írd majd meg légyszi.
2014. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!