Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kevesebb, rövidebb menstruáció...

Kevesebb, rövidebb menstruáció jelenthet terhességet?

Figyelt kérdés
6 nappal korábban jött meg, az első napon volt rendes piros vér, de kevesebb, mint általában az "erős" napokon. Aztán még 4 napon át hol rózsaszínes, hol barnás volt, aztán elmúlt... A harmadik napon csináltam egy tesztet, az negatív lett. Szerintetek kellene még erőltetnem ezt a tesztelés dolgot, vagy nyugodjak bele abba, hogy ez most egy ilyen ciklus volt és kész? (Egyébként tegnap múlt el, és papírforma szerint tegnap kellett volna, hogy elkezdődjön). Vagy lehet, hogy korán teszteltem?
2014. febr. 7. 13:57
 1/3 H_Vivien ***** válasza:
Nem egy nő menstruált már terhesen, ez persze nem azt jelenti, hogy terhes vagy. Lehet, hogy valami miatt előbb jött meg, betegség, stressz stb. Ha az megnyugtat, csinálj egy tesztet mondjuk egy hét múlva.
2014. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem az utolsó mensim 2 napig tartott, de az erős volt, és a második nap délután mint amit elvágtak, se kicsi, sok semmilyen színű még folyás se volt és ma 6 hónapos baba volt az oka.
2014. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 FKKTorp ***** válasza:
Nekem 4nap rendes vérzés után lett pozitiv a teszt.
2014. febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!