Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » DON QUAI, kínai angyalgyökérrő...

DON QUAI, kínai angyalgyökérről kapszuláról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Ma hallottam róla. Az egyik ismerősöm mondta, hogy a 39-40 éves barátnője azért vette, mer kicsit rendszertelenül menstruált. A "mellékhatása" az volt, hogy terhes lett. Két másik ismerőse is elkezdte szedni, és mindkettő terhes lett. Olvastam, hogy nagyon sok mindenre jó, de leginkább nőgyógyászati panaszokra.


[link]


2014. febr. 26. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Én pár éve használtam, mert évente 2-3 alkalommal kimaradt a menstruációm. Már egy hónap használata után lerövidítette a ciklust. Azóta évek teltek el, de nem maradt ki menstruációm. Ennek ellenére sajnos nem született babánk, így most újra kezdtem, mert olvastam, hogy ebben is segíthet. Mást is szedek mellette és remélem hamarosan anyuka lehetek. Én az ökoneteset szedtem (napi 2), de az nagyon drága. Lehet rendelni a neten kínai angyalgyökér szeleteket 20g-os csomagban, azt kávédarálón leporítottam és így 2 csomag elég 40 napra napi 2 kapszula tartalmával számolva. Pár száz forint egy tasaknyi.
2015. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Én is az Ökoneteset használtam. De csak 1 dobozzal szedtem be, mert mikor elfogyott, akkor hiánycikk lett. Most barátcserjét szedek, és várom a csodát.
2015. febr. 27. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!