Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem vája márciusra?

Beus1990 kérdése:

Ki nem vája márciusra?

Figyelt kérdés
2014. febr. 27. 05:31
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

Szia. Nagyon nem várom :-)

eddig úgynéz ki nem is fog megjonni


Rallia 24/l

2014. febr. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked! :)
2014. febr. 27. 06:19
 3/42 anonim ***** válasza:

Szia.en kb március 10.korul nem varom.

Elso,te mar teszteltel vagy miből gondolod?

Kedves kerdezo,te mire nem varod?elso baba?

2014. febr. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Szia!Én szombatra nem várom.remélem nem is jön.2 baba lenne.
2014. febr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Én hétvégére nem várom és elsô babó lenne. Már lassan 2 hete reteuntöen érzékeny a mellbimbóm és elég sürűn járok pisilni és volt 2 napig barnás folyásom de nem tudom mire vélni. Tesztelni jövőhéten szeretnék ha addig semmi jele a mensinek. 23/L
2014. febr. 27. 08:32
 6/42 anonim ***** válasza:

Kedves kettes. Egyszer voltam babás sajnos nem maradt velünk. Akkor pont ugyan ezek a tunetek voltak: érzékeny duzzadt mellek, sürû pisilés, emésztés helyre állása, megtudnék enni egy egész marhát és az illatom is megváltozott és a kutyusom iz ragaszkodóbb. Szurkál feszít a hasam alja, ami nálam nem szokott mensi rlõtt elõfordulni.

Meg hétfõn csináltam du egytesztet amin lett egy iszonyat halvány szem meresztegetos rózsaszín fsík, bár mondjuk tegnap is teszteltem az negatív lett. Nem tudom mikor kéne megjonnie mert mjssed ab utan felborult a ciklusom.


Rallia

2014. febr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim válasza:
sziasztok! Nekem is úgy néz ki, hogy nem fog megjönni én vasárnap-hétfőre nem várom. Kb 8 napja érzek szurkáló feszítő érzést a méhem kb 30 percenként járok pisilni és érzékenyebbek a mellbimbóim valamint olyan krémes folyásom van. Én vasárnapra terveztem a tesztelést. Remélem nekem lesz igazam, mert ilyen tüneteim még soha nem voltak. Kedves kérdező neked vannak valamilyen tüneteid, megérzésed?
2014. febr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim válasza:
előző vagyok a méhemnél azt akartam írni :)
2014. febr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
nekem a mellbimbóm iszonyatosan érzékeny vagy másfélhete és barnás folyásom volt 2 napig ami mára ismét fehérlet. Nem tudom mitörténik remélem mi hamarabb kiderül. 23/L
2014. febr. 27. 10:05
 10/42 anonim válasza:
Utolsó válaszoló vagyok valami azt súgja legbelül, hogy baba van a dologban és valahogy érzem is, hogy másképp viselkedik a testem. Hirtelen minden annyira megváltozott ez a fejfájás ami már 4 napja egyszer egyszer rám tör folyton pisilnem kell állandóan feszül a hasam és szúrkál is na meg a mellbimbóm. Nekem nem volt barnázásom csak olyan krémes fehér folyás de az bőven. Te mikor akarsz tesztet csinálni,
2014. febr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!