Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Márciusra kiírt kismamik hogy...

Márciusra kiírt kismamik hogy vagytok? Mikor kezditek el kimosni a babaruhákat? Kórházi csomaggal hogy álltok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 09:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én még szinte sehogysem állok. Majdnem mindent megvettünk már a picinek,de se pellus,se popsikenőcs.. Nekem sincs még betét.. Szal ami a kórházba kell.. Majd március elején akarom megvenni az ilyen dolgokat,mivel márc.23-ra vagyok kiírva. A kisruhákat is majd úgy körül mosom ki. Te hogy állsz?
2014. febr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én a kiirt elott kb 5 héttel mindennel kész voltam. Valamiért rettegtem hogy mi lesz ha előbb jön es még nem vagyok készen :-) (másra pedig nem akartam semmit bízni) rá két hétre, 3 héttel korábban megszületett a Kisfiam.
2014. febr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
en is kb ugy allok ahogy te elso. nem sok minden van még meg a korhazi csomaghoz. marc. 31-re vagyok kiírva, februarban kifestjuk a babaszobat, marc elejen mosom a ruhakat..
2014. febr. 4. 09:50
 4/18 anonim ***** válasza:
nálunk még a szobát is márciusban tesszük rendbe.. :D
2014. febr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szia, én március 19-re vagyok kiírva, nekem még pár dolog hiányzik a kórházi csomagból, viszont a babának megvan már minden, csak még nem sikerült magam rávenni, hogy össze is rakjam, de azt hiszem úgy lesz, hogy egy polcra külön rakok mindent a szekrényben, és ha itt az idő csak be kell rakni a táskába, és már indulhatunk is. Lassan jó lenne megcsinálni, nem szeretnék még szülni, de sosem lehet tudni. Most már bármi lehet :-D A baba ruhákat én úgy gondolom, hogy ráérek hónap vége felé kimosni, és kivasalni. Én most kezdem azt érezni, hogy már tényleg teher a terhesség. Egyre több a savam, sokszor egész nap ég a gyomrom, ha eszem, ha nem. Aludni már sehogy sem kényelmes, nem bírok 2 órát egy huzamban végig aludni, és rengeteget járok wc-re. Elkezdtem vizesedni, és már vannak jólsó fájásaim is, meg keményedik a hasam, úgyhogy nagyon várom már, hogy kibújjon a kislányunk. De már csak pár hét. Te, kedves kérdező?
2014. febr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
akkor nem vagyok lemaradva :D
2014. febr. 4. 10:10
 7/18 A kérdező kommentje:
nem irigyellek utolsó. nekem a rengeteg savon kivul nincs semmi bajom, de az nagyon durva. tnap este is kijott a vacsi. nem kemenyedek, josloim sincsenek. az milyen erzes?
2014. febr. 4. 10:13
 8/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Igaz én nem márciusra vagyok kiírva hanem április 14-re, de még nekem sincs semmi kész. A kórházi csomag is csak pár dolog van meg, most szeretném már a nagy részét megvenni. 1 csomag pelus meg a popsikrém van meg, meg pár apróbb dolog de semmi más. Kisruhákat a jövő héten akarom majd rendbe rakni, vagyis elkezdeni, mivel még nem tudjuk ki lakik a pocakban így nagyon nem is vásárolgattam, csak az van ami a tesóról marat meg...

A szoba még sehogy sem áll, azt majd márciusban remélem sikerül összeraknunk kifesteni... De remélem március végére kész leszek mindennel.

2014. febr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Március 13-ra vagyok kiírva ikerlányokkal. Már minden kész van, ruhák kimosva, vasalva, csomagok is készen. Szerettem volna mindent időben elintézni mert ikreknél sosem lehet tudni... amúgy nem panaszkodhatom, csak az éjjelek ne lennének. kb 2 óránként fel kell kelnem pisilni, este alig tudok elaludni, reggel meg felkelni.

2014. febr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok a 8-s

A jósló fájás olyan mit ha gyengébb menzi görcsök lennének, vagyis nekem olyan. kislányommal kb. a 35 hét után jöttek, most már a 29 héten kezdtek jönni rendszertelenül.

2014. febr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!