Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit szólna a családotok ha 19...

Mit szólna a családotok ha 19 évesen esnétek teherbe?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, nem szeretnék terhes lenni... a gyerekeket ki nem állhatom... remélem nem vagyok az...
2009. dec. 11. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! A családom nagyon nenm örült volna akkor, mikor 19 voltam, de nem is voltam rá alkalmas. Ahogy úgy érzem, még te sem. Remélem nem vagy az! Mióta késik? Teszt? Orvos?
2009. dec. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23 évesen fősulira jelentkeztem.fel is vettek, lett saját albérletem,és úgy éreztem valóra vált az álmom, azt tanulom amit mindig is szerettem, ott élek ahol,és ahogy szeretnék....aztán teherbe estem.Abortuszt akart az akkori párom, vagy hogy igyak egy űveg bort,és ülljek a forró vizbe.Idióta!Milyen jó hogy nem hallgattam rá.Egyedül nevelem a fiam immár egy éve,nagyon boldoggá tett.Ez volt a legjobb döntés ...mást nem tehettem volna.Soha nem gyűlöltem a gyerekeket,de nem is érdekeltek, de ahogy elkezdett nőni a pocakom egy másik életbe csöppentem,és nem is egymagam.a fősulit hallasztom,szüleim segítenek amiben csak tudnak.Mellettem álltak,és állnak a mai napig.Ha terhes vagy, legyél erős,ne ess kétségbe, tedd amit helyesnek érzel.
2009. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 hónapja elég furcsa a mensim, sötétebb mint általában... de remélem csak a sok stressz miatt van, és az is közbejátszhat, hogy alig eszek valamit... a sok idegességtől...
2009. dec. 11. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pont ennyi idős voltam,amikor pozitiv lett a teszt! Terveztük a babát a párommal, bár mindketten fiatalok voltunk(vagyunk). Egyébként én is rühelltem azelőtt a gyerekeket!!!!! Szerintem azért mert nem tudtam mit kezdeni velük(pl.társalogni velük,játszani stb.)Ha megláttam egyet már menekülőre fogtam volna! Most viszont mióta anya vagyok (14 hónapja)megtanultam minden rezdülésüket és képes vagyok kapcsolatot teremteni velük. Még az idegen lurkókkal is,pedig régen ügyet sem vetettem rájuk! Pedig aranyos társaság! A család véleménye meg úgyis attól függ,hogy veled milyen a kapcsolatuk! Akik szeretnek, biztos veled örülnek majd! A többieket hiába is győzködnéd!Én így tapasztaltam! Szurkolok,hogy úgy menjenek a dolgaid ahogy te szeretnéd.
2009. dec. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem elfogadták volna ahelyzetet. hiszen én biztos nem vetettem volna el. az első terhességem 24 évesen volt, de méhenkívüli lett. igazából nem az számít mennyi idősen lesz terhes valaki, hanem az, mennyi idősen érik meg rá. na és sokat számít a háttér (van -e miből és kivel felnevelni).
2009. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát biztosan nem repestek volna az örömtől, de elfogadták volna. Ha akkor teherbe estem volna most lenne egy 4 éves gyerekem... De most is nehezen merem bevállalni a gyereket, mert most végeztem a sulival és nincs munkám... Nehéz dolog ez.
2009. dec. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!