Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap és tegnapelőtt 2-3...

Tegnap és tegnapelőtt 2-3 csepp vér volt a bugyimon, ma viszont egyáltalán nem voltak rajta vércsepek lehetett ez beágyazodás, holnap kellene nem megjönnie?

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 11. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
bizony, hogy lehet:)! Nagyon szorítok, és majd írd meg, sikerült-e!
2009. dec. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet beágyazódás,de vigyázz!!!!

Ugyanebben a cipőben járok.Elmentem dokihoz,aki azt mondta leesett a hormonszintem ezért a méhnyálkahártyából levált egy pici darab.Kaptam duphastont.Doki mondta,jl tettem,hogy elmentem hozzá.Múlt hónapban is ugyanígy voltam,és 5 nap késéssel megjött:(

Ma vagyok a 9-ik dpo-n,és így alakulok:

[link]

Szerintem mindenképpen menyjél el dokihoz,aki kiírja a progi hormont tartalmazó gyógyszert.

Én ebben bízom...

2009. dec. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez a mai görbém [link]

holnap csinálok egy tesztett, jó lenne karácsonyi ajándékként egy szép pozitiv teszt.

2009. dec. 12. 20:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok ma reggel teszteltem egy halvány pozítivat a görbém meg így néz ki ma [link]
2009. dec. 13. 09:55
 5/7 A kérdező kommentje:
2009. dec. 13. 12:14
 6/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, szívből gratulálok! Csodás karácsonyotok lesz:)! Nekem sajnos tegnap megjött, így mi tovább próbálkozunk a kistestvérkével...
2009. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm és mielőbbi babásodást kívánok mindenkinek.
2009. dec. 14. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!