Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A duphaston miatt késik, vagy...

A duphaston miatt késik, vagy később volt ovu? Görbe csatolva.

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 12. 09:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem késik neked. Szerintem a 19. napon ovuláltál és akkor most vagy a 10.dpo-n.

Én erről a görbéről ezt tudom leolvasni.

Nem tudom hány nap a luteális fázisod,de olyan 4-5 nap múlva esedékes a köv. mensi. Ha megjön egyáltalán :)

2009. dec. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak.. bár nem voltatok pont akkor együtt, amikor kellett volna..sajna.
2009. dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Minden második nap együtt voltunk, csak nem jelöltem be.Az a helyzet, hogy 3 napja olyan bőséges krémes váladékom van, hogy a tisztasági lassan nem is elég. Nem tudom okozhatja a gyógyszer, mert terhességre nem is merek gondolni, igy 3 év sikertelenség után, de tény hogy ilyen soha nem volt még.Szoritsatok kérlek, mindig pontos 28 napos a ciklusom azért gondoltam késik.
2009. dec. 12. 11:02
 4/16 A kérdező kommentje:
a 6.napon volt vérvételem és enyhe prolaktin emelkedésem volt-27,3- és szednem kellene a dostinexet, ma lenne az első, de nem merem bevenni mert azt irja a tájékoztatón, hogy csak akkor szedjem, ha terhesség kizárva. Tesztet nem tudom csináljak-e, mert ha később volt az ovu akkor ugysem mutat semmit.
2009. dec. 12. 11:09
 5/16 anonim ***** válasza:

Egyet értek az elsővel!

Amúgy én is szedem a duphastont,remélem segíteni fog.

[link]

2009. dec. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, hogy alakul a hőd, mikorra nem várod? Nekem meg fog jönni sajnos ma vagy holnap :-((

[link]

2009. dec. 13. 07:51
 7/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Így alakultam mára:

[link]

Kedves Kérdező!

Nehogy fealdd nekem!!!Nem biztos,hogy megjön!!!!Számításom szerint a 11.ik dpo-don vagy,fel fog menni a hőd!!!!

Holnap megnézem megint a görbédet,ha holnap felteszted!

Nézd meg,az enyém is felment ma!(bár még nem tudom van-e baba:(

Oké?Ne add fel!

2009. dec. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

18-19-ikcn-on nem voltatok eggyütt?Vagy cak nem jelölted?

Amúgy meg korán is teszteltél!!!

Én nagyon drukkolok!!!

(előző voltam)

2009. dec. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a biztatást, mig nem jön meg van remény tudom, de sajnos mindig megjön, ha lemegy a hőm. Várom a fejleményeket róllad, én is jelentkezem. Az együttléteket pedig nem jelöltem együtt voltunk minden masodik nap.
2009. dec. 13. 09:22
 10/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Kedves Kérdező!

Az nem lehet,hogy ez a hő esésed beágyazódás legyen???A gyógyszernek állítólag ha terhesség van,akkor segítenie kell.És szerintem a 2 naponta eggyüttlét nagyon jó!Én csütörtökön tesztelek,--ha addig nem jön meg.Neked meddig kell szedned a bogyót?

2009. dec. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!