Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most + vagy - terhesteszt?...

Ez most + vagy - terhesteszt? (csatolva). Késik a mensim, és nem tudom, hogy a duphaston miatt van-e a késés? Doki azt mondta, ha + a tsztem, szedjem tovább, de holnap elfogy.

Figyelt kérdés

És nem lesz kivel kiíratni,mert a doki már aszabin van 4-ig.26-30 naposak a ciklusaim.Ha a 26-ot nézem akkor egy hete késik.Ha a 30-at akkor 3 napja.A gyógyszert szedni kellene tovább?Hüvelyi uh-n lehet valamit látni?

Mi a véleményetek a képekről?

[link]

[link]

[link]

Sajnos élesebben nem tudom feltenni,de élesben jobban látszik.

Késhet a duphitól?És miért van megjön érzésem.

Köszi MINDEN kérdemre a válaszotokat!


2009. dec. 18. 12:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én minegyiket láttam a 2. csíkot, de az utolsón vlt a legjobban kivehető. Ez baba:-) Gratulálok:-) A gyógyszerhez nem értek, de ha nincs a te dokid, akkor szerintem bármelyik másik doki is kiírja,vagy megmondja, ha nem kell esetleg szedni.
2009. dec. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem pozitív!Örülünk?

2009. dec. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vegyél egy más típusú tesztet, próbáld ki, az mit mutat. Amúgy hány perc után fényképezted le?


Viszont ha nem jön meg, érdemes lenne elmenned egy másik nőgyógyászhoz (jan. 4-e nagyon messze van még).

2009. dec. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Hát ez szerintem pozitív!

Sajnos a gyógyszeres részéhez (hogy amiatt késhet-e, illetve okozhat-e álpozitív tesztet) nem értek, nekem nem kellett ilyet szednem.

Nincs a dokidnak helyettese, aki felírhatná a gyógyszert? Vagy esetleg menj el a körzeti nőgyógyászodhoz, és mondd el,mi a helyzet.

A mindjárt megjön érzést okozhatja a baba is, nekem a második terhességem alatt végig megvolt ez az érzés!

(És suttogva, de gratulálok!!! :) )

2009. dec. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

Igen,nagyon örülnénk ,ha baba lenne.:)

Ha sikerült,akkor átléptem az 5-ik hétbe,vagyis pontosan 4,3 napos vagyok.Ilyenkor lát valamit a doki hüvelyi uh-n?Mert a bogyó miatt bemennék vidékre a nőgyógyászati sűrgősségire,talán ott segítenek.

A képeket ma csináltam,de tegnap végeztem el a tesztet.

2009. dec. 18. 12:31
 6/26 A kérdező kommentje:
4,3 hetes(bocsi)
2009. dec. 18. 12:32
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 3. elég meggyőző, viszont így, hogy tegnap csináltad lehet fals is, de mivel a menzid is késik, így azt mondanám ez már POZITÍV!!! Sajna a gyógyszeres részhez én sem értek. 4,3 hetesen nem sokat tudnak mondani, max. a petezsákot láthatják hüvelyi UH-n. 8 hetes körül érdemes menni, akkor már talán a pulzálást is látják. Nekem is hasonlóan volt a terhességem, kari előtt néhány nappal lett a 3. tesztem halvány pozi, januárban tudtam dokihoz menni és akkor már biztos volt a dolog.


Esetleg telefonon nem tudod felhívni a dokid, vagy a rendelőben más dokit megkérdezni, hogy ilyenkor mi van? Feleslegesen csak ne bumszlizzál be ilyen időben...


Nagyon szurkolok, hogy sikerüljön, ez lenne a legeslegszebb kariajándék (nekünk is ez volt :))!!!

2009. dec. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Ha már petezsákot lát,esetleg szikhólyagot nekem az is meggyőző,csak valaki segítsen már,mert kissé zavart vagyok ezt illetően:(

Intézkedem doki felől,eddig sajnos sikertelenül:(

Boldog karácsonyi Ünnepeket Mindenkinek!

2009. dec. 18. 12:46
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az 5. héten még nem látott semmit a doki. A 6. héten látott először petezsákot, embriót. 4+3 hetesen valószínűleg csak megvastagodott méhnyálkahártyát látna.


A gyógyszer miatt nyugodj meg, az nem okozhat fals pozitív teszet, de ezt már többször is írtam neked. :-))

2009. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Szerintem a dokidra ne várj gyógyszerügyben. Ilyenkor számít a legtöbbet a hormon: én 3 vetélésen vagyok túl, bár most más probléma derült ki rólam, ami miatt így esett az utóbbi 1-2 év, de márciusban elég valószínű már, hogy babázom. Az orvosom egyébként azt mondta, hogy kicsi rásegítés ez a hormonpótlás a szervezetnek, de ha csak ezen múlik! Kérdezd meg, gyógyszerész talán kisegíthet néhány napig.
2009. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!