Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Harmadik napja kesik a menszes...

Harmadik napja kesik a menszeszem. Keves feher folyasom van. Reggel csinaltam tesztet negativ lett. Korai volt, vagy bizos nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg már ki kéna hogy mutassa. Milyen tesztet használtál? Szokott lenni ilyen hogy késik?
2014. febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy nem félidőben volt pé-d hanem később. Akkor pedig még korai volt a teszt. Nekem pl. a nemvárt utáni 4. napon lett nagyon halvány pozitív a 10-es érzékenységű teszt. Szóval van még remény. Sok sikert, és ne add fel! :)
2014. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem nem szokott kesni. februar 14tol olyan ket napig enyhe pecsetelo barnazasom volt. x epil teszt csikot vettem. Remenykedem :)
2014. febr. 28. 20:25
 4/9 anonim ***** válasza:
A barnázás furcsa, ha nem szokott lenni. viszont 3 nap az nagyon kevés idő, ennyit bárkinek késhet. Szerintem egy jobb, megbízhatóbb tesztet kellene venned.
2014. febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor valoszinu nem vagyok terhes?
2014. febr. 28. 20:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a beágyazódáskor 2 napig barnáztam, szóval nem vagy reménytelen.

Az meg egyáltalán nem törvényszerű, hogy mindenkinek pontosan félidőben kell lennie a peteérésének.

2014. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszonom. sajnos a parommal nem tudok errol beszelni
2014. febr. 28. 20:36
 8/9 Beus1990 válasza:
Szia kedves kérdező én is xepillel teszteltem nem várt napján és negatív lett viszont azóta sem jött meg,tudom nem nagy idö ez a 2 nap de reménykedem mert nem várt elött volt 2 nap barnázásom amit nem értettem és nem tudtam hova rakni. Velet mi a helyzet? Teszteltél újra? Beus/23
2014. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
meg nem mertem ujra tesztelni de mar 6napja kesik. tegnap elkezdtek fajni a melleim. A hasam szurkal mintha megakarna jonni de megsem jon. Nem vagyok a legjobban sokat pisilek.. de felek attol hogy csak bebeszelem magamnak
2014. márc. 3. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!