Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » TSH-m 3,4. Ez nehezíti a...

TSH-m 3,4. Ez nehezíti a teherbeesést és van veszélye a terhességre? Mit tudtok erről?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Kicsi mellette az esély babára, bár néha lehet hallani ilyet. A TSH 2,5-ig jó de aterhebeeséséhez 1-1,5 körül az idális. 2 körülivel még sokan teherbeesnek azért de 3 fölöttivel ritka és ha sikerül is nagy az esély a vetélésre miatta. Inkább elöször szedj rá gyóygszert az hamar rendezi.
2014. márc. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Én 3,9-el estem teherbe. Az, hogy ez az érték jó vagy nem jó azt csak a többi pajzsmirigy hormon érték ismeretében lehet megállapítani. Van, akinél ez már alulműködés és van akinél nem. (Nekem a többi hormonszint teljesen jó volt.) Kisbabám teljesen egészséges, itt szuszog az ölemben.

Én azt tanácsolom, hogy olyan orvosra hallgass csak, aki nem ez alapján az érték alapján kezd kezelni, hanem rendesen kivizsgál.

2014. márc. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is magas volt, sőt terhesség alatt felment 6 fölé, és csak ekkor kaptam gyógyszert. Mégis egészséges gyerekem született.


A többi értéktől T3, T4 is függ. Beszélj egy endokrinológussal, mert ez azért összetettebb annál mint az első írta.

2014. márc. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!