Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszeres a havi vérzésem...

Rendszeres a havi vérzésem 27-28 napra jön meg! Rendszeres ciklus esetén mindig van peteérés is? Kb. hanyadik napra eshet?

Figyelt kérdés
Már egy ideje próbálkozunk a babával, de még nem sikerült....
2008. júl. 22. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ugyanígy vagyok, 28 naposak a ciklusaim. Az aktuális ciklusod végétől kell visszaszámolni 14 napot. Most olvastam. :) Ajánlom, hogy ne csak akkor, hanem előtte és utána is próbálkozzatok! 2-3 naponta ideális. Sok sikert!
2008. júl. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem feltétlen 14 napot kell visszaszámolni, nekem pl csak 12-13 nap a luteális fázisom(peteérés +luteális fázis=mensi első napja)
2008. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ajánlom a hőmérőzést!Pé-kor leesik, majd felmegy magasabbra a hőd és ott is marad magasan, amig meg nem jön:)))
2008. júl. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
www.ciklus.hu itt mindent meg tudsz nézni a naptárakban
2008. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!