Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt 1 héttel,4...

Menstruáció előtt 1 héttel,4 napos citrom-kúrát alkalmaztam (napi 2 karika citrom cukorral) , hogy 1-2 nappal elcsúsztassam, ugyanis a Balcsira mentünk nyaralni. 2 hete nem jön, miért?

Figyelt kérdés
Immáron azonban 2 hete késik. Ennyire bezavarta volna ez a citrom dolog? Korábban viszonylag rendszeres volt, pár nap eltéréssel jött. Teherbeesésről nem lehet szó.
2008. júl. 22. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

nem is hallottam még ilyen citrom kúráról.Ezt azért kell, hogy késsen egy kicsit?:O

Lehet, hogy azért nem jön még, főleg, ha nem lehetsz tényleg terhes

2008. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj orvoshoz! Ha ilyen sokáig nem jön meg és a terhesség teljesen kizárt, más egészségügyi probléma állhat a háttérben!
2008. júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy a citromos kúra éppen meghozza, nem pedig késlelteti. Szerintem összeszedtél valamit a Balcsin.
2008. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Lehet meg kellene nézetni magam. A legfurcsább az egészben, hogy ugyanúgy kiömlött egy kicsit az arcom, ugyanúgy fájt a mellbimbóm, mint előtte szokott, csak éppen nem jött. =S Megkeresem egy orvos barátomat, biztosan tud segíteni.
2008. júl. 22. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!