Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Egy ideig olyan jól alkalmazta...

Egy ideig olyan jól alkalmaztam a vonzás törvényét, de mostanában, már megint tiszta negatív vagyok! Tanács?

Figyelt kérdés

Minden olyan jól ment,anyagi gondjaink voltak,de amikor elkezdtem alkalmazni,akkor nem hónapról hónapra éltünk,mindig maradt és jött valami plusz bevétel!

De ez csak egy példa,más más területeken is használni tudtam,de nem értem saját magam,most minden összeomlott bennem!

Régen gyerekként anyukám sokszor elvitt agykontrollos tanfolyamokra ahol nekem állítólag be lett programozva a három új technika is,de ez sem segít!


2010. júl. 19. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Írd az eredményeket,az aprókat is.Úgy könnyebb átlátni,mit értél el eddig.Hála és megengedés.Ha van lehetőséged készíts vágyvideót,youtube-on találsz hozzá mintát.Nekem az sokat segített.
2010. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Kezdj el dolgozni és ne hülyeségekkel foglalkozz.
2010. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Így van,ne foglalkozz hülyeségeikkel,ostoba tudósok, inkább foglalkoztak volna azzal hogy a Föld nem lapos mint hogy új virágot termesztettek volna Európában? Ne haragudj, de a te fajtád 15. században tudósként a lapos Föld elméletet védted volna
2010. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*ostoba tudósok, mért foglalkoztak a Gömbölyű föld elmélettel, inkább mehettek volna új virágot termeszteni* Persze ez nem olyan szintű,mivel az ezoretikus dolgok egyrésze gyógyító.
2010. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de sokszor dühítű amikor az ilyen emberek, másnak akarják megmondani hogy ne probálkozzanak egy új fajta gyógymódot kitalálni, inkább tömjék magukba az antidepresszánst, vagy reménytelenűl dolgozzanak.... Ostoba vagy,(nem buta)
2010. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 BlackSword ***** válasza:
Ahogy leírtad, abből is látszik, hogy az egész lényegében nem létező, nem működő módszer... Erre Te vagy a legjobb bizonyíték... Ami idáig megtörtént, az valószínűleg megtörtént volna egyébként is... Mert olyan dolgokba öltél erőt és energiát, amik megtörténtek volna nélküle is... Így kicsit emelted a tétet, és olyan dolgot kívántál, ami már nem történt meg később, mert az eseménye kavarkádjában nem úgy történtek az események, hogy azok megtörténhessenek... Vagy pedig teljesen irreális dolgot kívántál...
2010. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Most megmagyarázzátok,hogy egy áltudományos baromságban kéne hinni.Vissza vagytok fejlődve.Sárkányban hisztek?Esetleg boszorkányban?
2010. júl. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A vonzás törvénye úgy működik, ahogyan le van írva! Azonban az is le van írva, hogy ha negatív vagy, akkor azzal teljesen lerombolod az eddigi lelkesedésedet, és ekkor nehezebben jönnek az eredmények. Ha gondolataid szétszórtak, akkor nehezebb egy irányba "fókuszálni" őket.


Azt javaslom, hogy ne görcsösen próbálj meg pozitív lenni, hanem csak legyél simán nyitott és laza. Ekkor a pozitív gondolataidat (vágyaid tárgyát, személyét stb.) képzeld el úgy, mintha a gondolati energiáid kicsit besűrűsödnének előtted, és a gondolati energiából egy sűrűbb hologram lenne, vili? Ez hatékony módja a gondolatok megvalósulás felé terelésének, bár néha fárasztó fenntartani. De pl. buszmegállóban állva, egy unalmas órán ülve, munka közben üresjáratban pl. tökéletes. És a nap többi részében, ha nem ezt csinálod, akkor se legyenek negatív gondolataid!

2012. márc. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!