Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok mit gondoltok, mi...

Lombikosok mit gondoltok, mi lehet?

Figyelt kérdés

3 db embriot transzferáltak ma egy hete.Et+4.napon csináltam egy tesztet,h lássam,h a tüszőrepesztő milyen erős halványan ott volt,majd et+5.napon negatív lett.Et+6.napon haloványan láttam a rózsaszín csíkomat(írdatlan halvány).Ma van et+7.nap és picit mintha halványabb lett volna,de nem tudom megmondani(igaz hajnali 5kor teszteltem,mert nagyon kellett pisilnem.

Lehet ebből még erősebbpozi?


2014. márc. 3. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
persze hogy erösödhet még ilyenkor alacsony a HCG szint. 2 naponta tesztelj.
2014. márc. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
esetleg lehet az,h a ma hajnali vizeletem hígabb lehetett?éjfélkor még 2x voltam pisilni,11kor még ittam.A szombati tesztet ugy csináltam h 9után nem ittam és 10után már nem pisiltem.Kicsit el vagyok keseredve.
2014. márc. 3. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaj már mit akarsz et+7. napon? Várj et+14. napig és megtudod, hogy sikerült vagy sem! Minek stresszeled magad feleslegesen? Lazíts, foglalkozz mással,ne agyalj meg tesztelgess folyton, semmi értelme. Légy türelmes.


Sok sikert,

egy lombikos anyuka

2014. márc. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

azért kell reggel tesztet csinálni, mert akkor a legkoncentráltabb a vizelet (ergo: éjszaka általában mindenki keveset pisil, vagy semennyit).

Ha előtte voltál wc-n, akkor lehet halványabb.


De szerintem is várd ki a 12-14 napot, az a biztos

Én 5 naposakat kaptam vissza, az utolsónál a 12. napon kellett visszamennem vérvételre.

2014. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!