Lombikosok mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Lombik előtti hónapban elmentem kenetvizsgálatra.Egy picit viszkettem,de nagyon enyhén 2-3 napig.Eredményem: aerob:pozitiv,gomba nem tenyésztett ki.Itt valami coli baktériumot találtak.Kaptam rá kakovajas hüvelykupot(gyógyszertárban keverték vagy 10anyagból),ezt 10 napig kellett szednem.Mivel szoritott a határidő,csak akkor kezdik el a lombikot ha van negatív leletem,elmentem a kup használata közben amikor a kupot még csak 9 napja szedtem.A kakaovajas kup után pedig a cikratidina kupot írták fel most szombaton fejeztem be a szedését.Szóval megjött a controll kenetvizsgálat eredménye amit tulságosan korán végeztettem el.Eredmény:aerob: pozitiv (pseudomonas aeruginosa) Hát nem tudom ez a baci mi.Gomba nem tenyésztett ki.

És szerencsére elkezzdte a doki szurikat,de ha pozitiv marad a leletem leállítja a szurást.Szerintetek ha használok betadine hüvelykupot,az még rádob egy keveset ha nem gyógyultam meg?Semmilyen tünetem nincsen már.Arra gondoltam h 3db kupot használnék.Most pénteken levenné a kenetet a doki.Nagyon izgulok.Köszönöm a válaszotokat.


2013. aug. 19. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem ne használj semmit csak úgy doki megkérdezése nélkül, csak azért, mert valaki itt esetleg azt mondja. ez nem ilyen egyszerű...


a leszívást, beültetést pozitív kenettel nem fogják megcsinálni, mert a fertőzés feljebb juthat (megtapadás miatt mondom akár). Inkább gyógyulj meg teljesen, ne kísérletezgess, vagy kockáztass!

2013. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ma szurtuk az első szurit,én nagyon bízom benne,h meggyógyultam.
2013. aug. 19. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!