Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mastodyn csepp meghozza a...

A mastodyn csepp meghozza a menstruációt? 46. ik napnál járok.

Figyelt kérdés
Ma kezdem el a cseppeket szedni.Nem votl ebben a hónapban peteérésem,de szeretnénk babát.Most fogom elkezdeni a clostyt szedni de nem tudom addig míg nem jön meg.Hallottatok erről hogy segít a menstruáció meghozásában?
2014. márc. 4. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Én hasonlóan jártam párszor korábban, nem jött meg 50-60 napig. Hormeel cseppet szedtem, de úgy, hogy nem vártam meg, míg megjön. Az első cseppes napot számoltam a ciklus első napjának, és a 21. napon éreztem a peteérést, rá 14 napra pedig megjött. Úgyhogy szerintem, te is kezd el, és vedd ezt egy normál ciklus 1. napjának. A köv. hónapban meg már szedheted a closylt.
2014. márc. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!