Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez mi lehet?...

Szerintetek ez mi lehet? Beágyazódás? Pár csepp rózsaszín folyásom volt reggel, úgy érzem, hogy meg fog jönni, de még nem jött meg.

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor kell megjõnnie?
2014. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan, 10 napja volt peteérésem, most vagyok a ciklus 26. napjàn.
2014. febr. 23. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ha 28naposak a ciklusaid,akkor akár azt is érezhetted,vagy ugyanugy a mensi tüneteit is, várj még egy párnapot,és utána tesztelj, mert ha rendesek a ciklusaid,akkor nagyábbol 2nap mulva kellene megjönie,szoval legalább még 4napot várj a tesztel, drukolok ha babát szeretnél :)
2014. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. febr. 23. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Hello kérdezö! mi ujság veled? megjött? ha nem akkor mikor tesztelsz? holnap holnap után? majd ird meg milett. üdv 3as voltam
2014. febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!