Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a hónapban nem jött meg...

Ebben a hónapban nem jött meg rendesen, a teszt negatív?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem tudom, hogy mit gondoljak.. :( Eddig mindig nagyon pontosan jött meg, mennyiségre is állandó volt ( 1.nap gyenge, 2. nap erős, 3. nap közepes, 4-5. nap gyenge).


Ebben a hónapban próbálkoztunk a babával, és láss csodát: sikerült rögtön felborítanom a hormonháztartásom, vagy nem tudom..

várható mensi előtt egy nappal kezdődött barnázás, csütörtökön. Nem erősödött, ezért vasárnap teszteltem, de negatív lett (25-ös x-epil). Ma reggel szintén.

Azért azt hiszem, 32. ciklusnapon már kimutatná, ha baba van a dologban...

Gondoltam most már tényleg megjön, de ehelyett elállt. Annyi sincs, mint eddig.

Nem szedtem semmi olyat, ami ezt okozhatná, se méhpempő, se más spéci gyógyszer, csak folsav és magnézium. Nem stresszeltem. De most már kezdek ideges lenni.

Nem is tudom, hogy erre adnak-e sürgősségi időpontot nőgyógyászaton. Mert ha két hét múlva megyek akkor ez a hónap is esélytelen már :(


Volt már valakivel ilyen? Mi lehet ez? most már mindenképp mutatnia kéne? :/


2014. febr. 4. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Először azért elmondanám, hogy mi nem tervezünk babát, ezért védekezünk is megfelelően, de az elmúlt hónapokban nekem is volt többször, hogy eltért a havi vérzésem a megszokottól, rövidebb ideig is tartott és mennyiségre is kevesebb volt, inkább barnázásban merült ki, mint vérzésben. És nem vagyok terhes.

Úgyhogy éppen lehet hormonális oka is annak, hogy most más volt a vérzésed.

És ennyi idő múlva szerintem a teszt is kimutatta volna.

És ezért nem kell szaladni szerintem a nőgyógyászhoz, hisz nem vagy terhes, nincs miért sürgősségivel ellássanak. Az is lehet amúgy, hogy összejött, aztán meg el is ment és azért volt a vérzés. Ilyen is van.

Szerintem próbálkozzatok nyugodtan tovább, ha továbbra is ilyen marad a vérzésed, akkor csináltass egy kivizsgálást. De azért tesztet mindig érdemes csinálni, mert sosem lehet tudni.

2014. febr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!