Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy alkalom jutott csak...

Egy alkalom jutott csak próbálkozásra nekünk ebben a hónapban. Szerencsénk lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat van távol a párom. Ez jutott nekünk. Tudom hogy így nehéz lesz teherbe esni, de már egy éve próbálkozunk (havi pár alkalommal). :(


Ilyen a görbém most:

[link]


2014. jan. 18. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az esély meg van. Azt szokták mondani, hogy ovu előtt 2 nappal, illetve utána 1 nappal van a legnagyobb esély.

Hány naposak szoktak lenni a ciklusaid? Jól látom, az előző 55 napos volt?

2014. jan. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen 55 napos volt. Nem volt peteérésem. Változó hosszúságúak a ciklusaim, a hülye foggátló miatt, pedig már 1,5 éve abbahagytam. 30-40 naposak általában. De már járok endokrinológushoz is, meg kaptam Closty-t is a nőgyógyásztól. Ha megjön esetleg, akkor megyek vérvételre, meg elkezdem szedni a closty-t.
2014. jan. 18. 10:12
 3/12 A kérdező kommentje:

Az előző görbém:

[link]

2014. jan. 18. 10:13
 4/12 anonim ***** válasza:
A fiam 7 év próbálkozás után egy olyan hónapban született, amikor egyetlen egyszer, a pozitív ovu teszt utáni reggelen voltunk együtt. :) Úgyhogy az esély megvan. :)
2014. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást!!
2014. jan. 18. 12:48
 6/12 anonim ***** válasza:
ket nappal ovu elott voltunk egyutt a ferjemmel egyetlen egyszer, es sikerult. Pedig az elso babara 9 honapot vartunk minden masnaponta egyuttlettel
2014. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Màsfèl èv próbàlkozàs utàn pont abban a hónapban sikerült mikor csak egyszer voltunk együtt....

Drukkolok!

2014. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

párommal tök ritkán voltunk együtt, mikor megfogant a gyerek. kb. két-háromhetente.

persze fiú lett, ahogy az lenni szokott a ritkábban összebújó párok nagy részénél :) :)

2014. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát... Holnap vagy holnapután kiderül...

[link]


Köszi lányok!

2014. jan. 20. 21:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Na? Mi a helyzet?
2014. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!